юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат, метро Позняки
Юрист на Позняках у Києві

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Навігація по сторінці

послуги бізнесу

Адвокат для бізнесу на Позняках у Києві

«Адвокат від А до Я» пропонує підприємствам та підприємцям мікрорайону Позняки у Києві (Дарницький район, м.Київ):

реєстрація/ліквідація бізнесу у Дарницькому районі

організація договірної роботи

ведение претензійно-позовної роботи

абонентське обслуговування бізнесу на Позняках

юридичний аудит бізнесу

захист під час перевірок

складання внутрішніх документів

представництво інтересів у суді і не тільки

послуги громадянам та бізнесу

Адвокат по цивільним справам на Позняках у Києві

Адвокат по цивільним справам у Дарницькому районі м.Києва, на Позняках, надає юридичні послуги фізичним особам, а також бізнесу з багатьох правових питань (детальніше дивіться за посиланнями: послуги Адвоката фізичним особам або послуги Адвоката юридичним особам).

Сімейні суперечки, спадкові суперечки, консультації та супровід справ з питань розірвання шлюбу (розлучення), поділу майна, у тому числі при спадкуванні, підготовка договорів та супровід угод, захист прав та інтересів у Дарницькому районному суді м.Києва та в інших судах міста Києва та на території України, – це далеко не повний перелік юридичних послуг, які можуть вам знадобитися.

Адвокат на Позняках у Києві займається, зокрема, такими цивільними справами:

стягнення боргу

інші майнові спори

захист честі, достоїнства, репутації

відшкодування шкоди

З більш повним переліком послуг Адвоката у Дарницькому районі м.Києва, на Позняках, – ви можете ознайомитись за цим посиланням (послуги фізичним особам) або за цим посиланням (послуги юридичним особам).

послуги громадянам

Сімейний Адвокат на Позняках у Дарницькому районі Києва

Сімейний Адвокат на Позняках допоможе вам у питаннях:

розірвання шлюбу

поділу майна

стягнення аліментів

визначенні місця проживання дитини

З більш повним переліком послуг Сімейного Адвоката на Позняках  у Дарницькому районі м.Києва, – ви можете ознайомитись за цим посиланням.

послуги громадянам та бізнесу

Адвокат по кримінальним справам у Дарницькому районі м.Києва (район Позняки)

Не завжди злочини вчиняються навмисно.

Досить часто кримінально карані дії можуть бути вчинені з необережності, недбальства. Або – внаслідок незнання законів.

Наш Адвокат по кримінальним справам у місті Києві, на Позняках,  надасть вам допомогу у багатьох з цих випадків:

вчинили ДТП

спричинили тілесні ушкодження

вчинили крадіжку, грабіж, шахрайство

вас звинувачують у несплаті податків

підозрюють у зловживанні службовим становищем

порушили техніку безпеки

у цих, та в багатьох інших ситуаціях наш Адвокат прийде вам на допомогу. Кримінальний кодекс України передбачає відповідальність і за багато інших вчинків, дій, бездіяльності. 

Адвокат у кримінальних справах на Позняках у Дарницькому районі міста Києва допоможе розібратися у хитрощах законодавства, зібрати докази у справі, – щоб ваші права у кримінальному провадженні були максимально дотримані.

Врахуйте, – навіть якщо ви і вчинили злочин та визнаєте цю обставину, ваша вина у вчиненні кримінального правопорушення, має бути доведена у встановленому законом порядку.

Ви маєте право очікувати на виправдання, якщо були порушені встановлені процедури доказування, а докази зібрані з порушенням.

Усі протиріччя, помилки слідства та недоліки законодавства – мають тлумачитися на користь обвинуваченого!

Зверніться вчасно до нашого Адвоката по кримінальним справам на Позняках у Києві!

послуги громадянам та бізнесу

Адвокат по адміністративним правопорушенням на Позняках

Адміністративну відповідальність все частіше порівнюють з кримінальною відповідальністю, – оскільки санкції за адміністративні правопорушення часто досить суворі.

Окрім того, – притягнення до адміністративної відповідальності може мати значення при вирішенні питання про притягнення до кримінальної відповідальності.

Варто також знати, що з визнаного винним у ДТП може бути стягнута досить значна сума на відшкодування шкоди, спричиненої дорожньо-транспортною пригодою.

керували автомобілем у нетверезому стані?

порушили правила дорожнього руху (ПДД)?

порушили громадський порядок?

не подали вчасно податковий звіт?

порушили фінансову дисципліну?

займалися браконьєрством?

Ці та інші провини можуть мати склад адміністративного правопорушення.

Адвокат з адміністративних правопорушень на Позняках у Києві знає безліч нюансів ведення справ за ст. 130 КпАП, ст. 124 КпАП та інших справ про адміністративні правопорушення.

Навіть якщо ви вчинили адміністративне правопорушення – ваша вина має бути доведена у встановленому порядку: має бути правильно складений протокол про адміністративне правопорушення, правильно зібрані докази, які мають врахувати усі обставини справи. І лише після цього має вирішуватися питання про притягнення до адміністративної відповідальності.

Навіть якщо вам здається, що ваша справа безнадійна, – не варто опускати руки. Навіть безнадійні, на перший погляд, справи можуть вирішитися на вашу користь.

Одночасно варто пам’ятати, що встановлені у справі про адміністративне правопорушення факти можуть бути використані проти вас у інших справах. Наприклад, у цивільній справі про стягнення шкоди, заподіяної ДТП.

Законодавством встановлено суворі правила доведення провини. Усі протиріччя, помилки у складанні документів (протоколів тощо) та недоліки законодавства – повинні бути витлумачені на користь особи, яка притягається до адміністративної відповідальності!

Зверніться вчасно до нашого Адвоката по адміністративним правопорушенням на Позняках у Києві!

послуги громадянам та бізнесу

Юридичні консультації громадянам і бізнесу на Позняках

Консультування з юридичних питань фізичних та юридичних осіб на Позняках – один із напрямків діяльності «Адвокат від А до Я».

Консультації надаються з питань цивільного, господарського, трудового, земельного, кримінального та інших галузей права. Консультації можуть бути усні та письмові, в офісі та віддалені (по месенджеру, у телефонному режимі тощо):

консультації по кримінальним справам

консультації по цивільним справам

консультації по господарським справам

консультації по сімейним справам

консультації по спадковим справам

консультації по адміністративним справам

консультація автоюриста (ДТП, штрафи)

консультація по земельним питанням

консультація по розлученню

консультація з питань поділу майна

Консультація Адвоката – важливий етап у прийнятті правильного рішення.

Наш Адвокат розповість про стан вашої справи, перспективи її розвитку, терміни розгляду, варіанти вирішення спору або судової справи.

Почати з юридичної Консультації Адвоката – найправильніше рішення: отримавши Консультацію Адвоката ви не тільки більше дізнаєтеся про своє юридичне питання, а й познайомитеся з Адвокатом особисто та визначитеся, чи довіряєте йому.

Знайомство з Адвокатом на Позняках – важлива частина довірчих відносин!

Дізнайтеся у Адвоката про можливість отримати юридичну консультацію в Дарницькому районі Києва з питання, яке вас цікавить. Адвокат візьметься консультувати тільки з питань, на яких спеціалізується.

послуги громадянам та бізнесу

Складання договорів та інших правових документів

Скласти договір – далеко не завжди просте завдання. Можна, звичайно, завантажити зразок договору з інтернету та переробити «під себе». Але чи враховуватиме такий документ усі особливості саме вашого випадку? У простих випадках – цілком можливо, що буде. У складніших – навряд чи.

Навіть проста, здавалося б, боргова розписка, – не такий простий документ, як здається на перший погляд. Судовій практиці відомі випадки відмови у стягненні мільйонних сум лише на тій підставі, що боргову розписку було складено неправильно.

Що вже говорити про договори, які укладаються у підприємницькій діяльності: договір поставки, оренди, купівлі-продажу. Усі ці документи повинні ретельно опрацьовуватися перед підписанням.

Адвокат надає послуги зі складання разових договорів, а також може розробити індивідуальні типові договори для застосування у діяльності підприємства або підприємця. Серед послуг «Адвокат від А до Я» є і послуга щодо проведення юридичного аудиту вже укладених договорів.

«Адвокат від А до Я» рекомендує – зверніться вчасно до Адвоката у м.Києві! Правильно складений документ – це перший крок до його виконання.

Дізнайтесь у Адвоката про можливість складання потрібного вам договору у Адвоката на Позняках.

послуги громадянам та бізнесу

Супроводження угод

Виконання укладеного договору нерідко супроводжується суперечками, розбіжностями, що вимагають проведення додаткових переговорів, погоджень, укладання додаткових угод. З часом може виникнути необхідність змінити договір або, навіть, припинити його дію (розірвати).

Наш Адвокат у Києві надасть вам правову допомогу у всіх цих випадках.

Дізнайтесь більше про ваш унікальний випадок у «Адвокат від А до Я» на Позняках, у Києві.

послуги громадянам та бізнесу

Представництво і захист інтересів

Представництво фізичної чи юридичної особи у відносинах із третіми особами – досить поширене явище.

Воно може здійснюватися на підставі виданої особою довіреності, на підставі договору доручення.

Окремим видом представництва слід вважати представництво інтересів у суді. У важливих, значних справах таке представництво може здійснювати лише Адвокат.

Плануєте подати позов у Дарницький районний суд м.Києва?

На вас подали у Дарницький районний суд м.Києва?

І в першому, і у другому випадках варто враховувати, що представником у суді у значних та деяких інших справах може бути виключно Адвокат. Зверніться до Адвоката на Позняках та дізнайтеся більше про вашу справу та перспективи її вирішення.

В інших, малозначних справах, представник-Адвокат також має ряд переваг: він захищений гарантіями адвокатської діяльності і наділений особливими повноваженнями. Зокрема, має право надсилати адвокатські запити, збираючи в такий спосіб потрібну для вашого захисту інформацію та документи. З результатом використання таких повноважень ви можете ознайомитись за цим посиланням

У цій справі Адвокат збирав докази, які мали складатися у період існування колгоспних дворів (1980-ті роки) та довів, що при оформленні власності у 2000-ті роки було порушено законодавство. За наслідками підготовленого нами позову та супроводження справи у суді, – документи на вланість були визнані недійсними. Справа розглядалася у суді у 2019-2020 роках.

Також слід враховувати, що по-закону Адвокат повинен дотримуватися адвокатської таємниці. Таким чином, ви маєте право очікувати, що про видані вами доручення знатимете тільки ви та ваш Адвокат.

Виконання укладеного договору нерідко супроводжується суперечками, розбіжностями, що вимагають проведення додаткових переговорів, погоджень, підготовки та підписання додаткових угод. Також, з часом, може виникнути необхідність змінити договір або навіть припинити його дію (розірвати).

Наш Адвокат надасть вам послугу у Дарницькому районі м.Києва в усіх цих випадках.

Дізнайтесь більше про ваш унікальний випадок у «Адвокат від А до Я».

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість послуг Адвоката на Позняках

Скільки коштують послуги Адвоката/юриста на Позняках (м.Київ)?

Вартість послуг юриста залежить від багатьох факторів. Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги може значно відрізнятися у різних юристів Києва.

На ціну послуг юриста на Позняках впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід юриста. Як правило ціна послуг досвідченого юриста, – вище;

– важливість питання/доручення/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальнішим, є доручення Клієнта, тим вища буде ціна послуг Адвоката.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката.

Дізнатися вартість

Безоплатні юридичні консультації

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Адвокату за контактам, які знайдете на сайті. Адвокат сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно. Знайти такий центр ви можете за запитом у Google «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Що ми робимо

 • консультуємо громадян та підприємців (бізнес) Позняків та, загалом, м.Києва з правових питань;
 • супроводжуємо підприємницьку діяльність (абонентське юридичне обслуговування або консультування та складання юридичних документів у міру необхідності);
 • консультуємо громадян з питань розірвання шлюбу, поділу майна, спадкування;
 • складаємо юридичні документи, пов’язані з розірванням шлюбу: договір про поділ майна, договір про визначення місця проживання дитини після розірвання шлюбу, договір про аліменти на дитину та ін.;
 • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації;
 • готуємо пакет документів для звернення до суду (Дарницького районного суду Києва або до будь-якого іншого суду України);
 • захищаємо Клієнтів у кримінальних справах та у справах про адміністративні правопорушення;
 • складаємо цивільно-правові договори (купівлі-продаж, оренда та ін.);
 • складаємо претензії, заяви, позовні заяви та інші юридичні документи;
 • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» (від А до Я);
 • надаємо інші послуги цивільно-правової, кримінально-правової, адміністративно-правової спеціалізації.

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у проблему Клієнта

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у Києві та по усій Україні. Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. Наші Адвокати на Позняках спеціалізуються на окремих галузях права та окремих юридичних питаннях. Тому ми приймаємо тільки ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально в його інтересах.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Справедливі ціни. Наші ціни враховують складність доручення Клієнта, важливість доручення для Клієнта та кваліфікацію Адвоката, який виконуватиме доручення.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у Дарницькому районному суді м.Києва. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам будуть роз’яснені незрозумілі моменти. Ви будете повідомлені про стан справи у суді на першу ж вашу вимогу. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до іншого регіону для вирішення вашої проблеми, – географія роботи наших Адвокатів не обмежується Позняками, Дарницьким районом Києва чи територією Києва.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Інформація про адвокатів

Ваші права будуть захищати виключно професійні Адвокати!

Практичний досвід роботи наших Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про Адвокатів ви можете за цим посиланням.

 • Дізнатися більше

  • ст.м. Позняки знаходится в 2-х кілометрах від робочого місця Адвоката.

  • за домовленістю з Адвокатом, консультація чи зустріч можлива на усій території Позняків та Дарницького району м.Києва.

  Незалежно від району проживання у Києві (Лівий берег: Дарницький район; Дарниця, ст.м. Позняки, ст.м. Осокорки, ст.м. Харківська, ст.м. Вирлиця, ст.м. Бориспільська, Харківське шосе, вул. Ревуцького, вул. Драгоманова, вул. Анни Ахматової, пр-т Григоренка, пр-т М.Бажана, Дніпровський район, Харківський масив чи будь-який інший район Києва, Київської області чи України), незалежно від місця виникнення проблеми, — наш київський Адвокат готовий прийти вам на допомогу.

Часті запитання

 • Чим відрізняється Адвокат від Юриста?

  Адвокат – це той самий юрист. Прокурор, суддя, – теж юристи.

  Відмінність Адвоката від Юриста – в особливому статусі Адвоката.

  Діяльність, права та обов’язки Адвоката врегульовані в окремому Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

  Цим Законом Адвокати наділені повноваженнями, яких немає у юристів, зокрема, – збирати докази, направляючи обов’язкові до розгляду адвокатські запити.

  Також діяльність Адвокатів захищена від розголошення: навіть правоохоронним органам Адвокат не може розголошувати відомості, отримані від Клієнта.

  Крім того, Адвокати в обов’язковому порядку щорічно протягом року підвищують свою кваліфікацію, про що видається спеціальний сертифікат.

 • Скільки часу триває індивідуальна консультація?

  Як показує практика, консультація по телефону (або онлайн), – рідко триває довше 15-20 хвилин.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі запитання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як швидко ви можете підготувати документи?

  Швидкість підготовки документів різна для різних випадків. В одних випадках документи можуть бути підготовлені за кілька годин, в інших – 1-2 робочі дні (наприклад, документи для розірвання шлюбу через суд).

  Буває, що підготовка документів може зайняти декілька тижнів.

  Про терміни підготовки документів саме у вашому випадку – Адвокат повідомить перед укладанням договору.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!