юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Отримати дозвіл у суді
на виїзд дитини за кордон
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Навігація по сторінці

послуги громадянам

Юридичні консультації сімейного Адвоката

З юридичної консультації Адвоката з питання отримання у судовому порядку дозволу на виїзд дитини за кордон слід розпочати у разі виникнення спорів.

Зверніться вчасно до Адвоката: судове вирішення питання потребує часу. Це варто враховувати.

послуга юриста або Адвоката

Підготовка документів

допоможемо зібрати необхідні джокументи

підготуємо пакет документів для самостійного звернення до суду

послуги Адвоката

Захист інтересів у суді

подамо документи до суду (позов до суду)

представимо ваші інтереси у суді

сплатимо необхідні платежі

отримаємо рішення суду (судове рішення)

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичних послуг

Скільки коштують послуги Адвоката у Києві?

З політикою ціноутворення ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Вартість послуг юриста та Адвоката залежить від багатьох факторів та може значно відрізнятися у різних юристів/Адвокатів м.Києва.

На ціну послуг Адвоката впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід юриста. Як правило ціна послуг досвідченого юриста, – вище;

– важливість питання/доручення/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальнішим, є доручення Клієнта, тим вища буде ціна послуг Адвоката.

Деякі, найбільш поширені послуги, у нас стандартизовані.

Ціна усної онлайн консультації Адвоката, – від 500 гривень (по телефону/Viber/WhatsApp).

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката.

Дізнатися вартість

Що ми робимо

 • консультуємо з питань виїзду дитини за кордон
 • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації
 • готуємо пакет документів для звернення до суду
 • складаємо договори, заяви, позовні заяви та інші юридичні документи
 • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» («від А до Я»).
 • надаємо інші послуги сімейного Адвоката у Києві, Київській області та по усій Україні.

У чому переваги сімейних Адвокатів?

 • Сімейний адвокат та сімейний юрист: у чому різниця?
 • Навіщо мені взагалі потрібен сімейний юрист при розлученні, поділі майна?
 • Чи потрібен мені адвокат при розірванні шлюбу?

Ви задавалися такими ж питаннями?

Тоді прочитайте цей текст до кінця: хвилина вашого часу може заощадити купу грошей і не менше нервів.

Адвокат, – це той самий юрист. За освітою. Але не за кваліфікацією.

Щоб стати Адвокатом, потрібно підтвердити свою кваліфікацію, пройшовши стажування і склавши спеціальний іспит.

Але це ще не все. Щороку Адвокат зобов’язаний підвищувати свою кваліфікацію і за цим суворо стежить асоціація адвокатів.

Таким чином, обираючи серед юристів саме Адвоката, – ви маєте право розраховувати на отримання від Адвоката кваліфікованої юридичної допомоги.

Незважаючи на суворі правила щодо Адвокатів, ви маєте повне право захищати свої права у суді самостійно, не вдаючись до послуг Адвоката. Звісно, – якщо впевнені у своїх силах і знаєте, як і що робити.

З юристами складніше, – вони мають право представляти інтереси в суді лише у незначних справах.

Чи варто захищатися у суді самотужки?

Кожен із нас свого часу вибрав професію: ви стали інженером, лікарем чи сантехніком. Ми стали Адвокатами.

Кожен з нас спеціалізується у певній галузі знань та вважає себе спеціалістом у цій галузі.

Ми, сімейні Адвокати, теж можемо бути «іноді» та «трошки» сантехніками або лікарями, але … вважаємо за краще звернутися за послугами до вас.

Чому? Очевидно, що у вас вийде краще, надійніше і, в кінцевому рахунку, – дешевше. Адже час — це гроші.

Крім того, – ви спеціалізуєтесь у своїй галузі, часто стикаєтеся з такою ж проблемою і зможете правильно та вчасно визначити: «лагодити» або «міняти», «лікувати» або «різати».

Ми, як і ви, спеціалізуємося певних галузях права. Зокрема у сімейних та спадкових справах .

Ми знаємо, які питання виникають у наших Клієнтів, які складності виникають або можуть виникнути на шляху їх вирішення.

Ми знаємо способи як уникнути різних хитрощів наших суперників і до яких хитрощів варто вдатися з нашого боку.

Ми знаємо «як» працює (або не працює) на практиці Закон і можемо порадити вам як не потрапити в юридичний капкан непрацюючого Закону.

Погодьтеся, – прогрес став можливим лише після поділу праці!

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у проблему Клієнта

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих сімейних Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів, у тому числі в судах м.Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат по сімейним справам знає багато нюансів ведення таких справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання сімейного Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат у сімейних справах розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. «Адвокат», «Юрист» – занадто широкі спеціальності і галузі знань. «Сімейний Адвокат» – окрема, велика галузь права. Наші Адвокати по сімейним справам спеціалізуються на конкретних питаннях сімейного права. Тому ми приймаємо лише ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально на його користь.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Справедливі ціни. При формуванні цін на юридичні послуги ми враховуємо складність доручення Клієнта, важливість доручення для Клієнта та кваліфікацію Адвоката, який виконуватиме доручення.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат по сімейним справам замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, у тому числі і у судах Києва, Київської області і по усій Україні. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте сімейному Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам будуть роз’яснені незрозумілі моменти. Ви будете повідомлені про стан справи на першу ж вашу вимогу. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів по сімейним справам доступні на усій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до іншого регіону для вирішення вашого питання чи проблеми.

Інформація про Адвокатів

Практичний досвід роботи Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Часті запитання

 • Чим відрізняється Адвокат від Юриста?

  Адвокат – це той самий юрист. Прокурор, суддя, – теж юристи.

  Відмінність Адвоката від Юриста – в особливому статусі Адвоката.

  Діяльність, права та обов’язки Адвоката врегульовані в окремому Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

  Цим Законом Адвокати наділені повноваженнями, яких немає у юристів, зокрема, – збирати докази, направляючи обов’язкові до розгляду адвокатські запити.

  Також діяльність Адвокатів захищена від розголошення: навіть правоохоронним органам Адвокат не може розголошувати відомості, отримані від Клієнта.

  Крім того, Адвокати в обов’язковому порядку щорічно протягом року підвищують свою кваліфікацію, про що видається спеціальний сертифікат.

 • Скільки часу триває індивідуальна консультація?

  Як показує практика, консультація по телефону (або онлайн), – рідко триває довше 15-20 хвилин.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі запитання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як швидко ви можете підготувати документи?

  Швидкість підготовки документів різна для різних випадків. В одних випадках документи можуть бути підготовлені за кілька годин, в інших – 1-2 робочі дні (наприклад, документи для розірвання шлюбу через суд).

  Буває, що підготовка документів може зайняти декілька тижнів.

  Про терміни підготовки документів саме у вашому випадку – Адвокат повідомить перед укладанням договору.

 • Де знаходиться суд в місті Києві?

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!