юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат по цивільним справам
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Послуги громадянам та бізнесу (підприємцям)

Безкоштовні консультації*

Працюємо по усій Україні!

останнє оновлення 14.05.2023

Навігація по сторінці

послуги громадянам та бізнесу

Моральна шкода, захист честі та гідності

Вартість юридичних послуг

Вартість послуг юриста залежить від багатьох факторів. Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги може значно відрізнятися у різних юристів.

На ціну послуг юриста впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід юриста. Як правило ціна послуг досвідченого юриста, – вище;

– важливість питання/доручення/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальним, є доручення Клієнта, тим вища буде ціна послуг Адвоката.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката.

від 500 гривень – ціна усної онлайн консультації Адвоката (по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram). Замовити

Дізнатися вартість

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

 • Що ми робимо
  • консультуємо громадян та підприємців (бізнес) з юридичних питань;
  • консультуємо громадян з питань розірвання шлюбу, поділу майна, спадкування;
  • складаємо юридичні документи, пов’язані з розірванням шлюбу: договір про поділ майна, договір про визначення місця проживання дитини після розлучення, договір про аліменти на дитину та інші ;
  • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації;
  • готуємо документи для звернення до суду з позовом;
  • складаємо цивільно-правові договори (купівля-продаж, оренда, позика та інші);
  • складаємо претензії, заяви, позовні заяви і інші юридичні документи;
  • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» (від А до Я).
  • надаємо інші послуги цивільно-правової спеціалізації.
 • Чому саме ми
  • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів з цивільних питань – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення цивільних справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката при веденні вашої цивільної справи – будуть використані на користь Клієнта!
  • Індивідуальний підхід. Адвокат з цивільних справ розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
  • Спеціалізація. «Адвокат з цивільних справ» – вузька спеціалізація, яка гарантує високу кваліфікацію та значний практичний досвід Адвоката. Будьте впевнені, – наші Адвокати спеціалізуються на тих питаннях, з приводу яких приймають доручення у Клієнтів.
  • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично всі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану Вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат з розлучень замінить вас у всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат з цивільних справ сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому Ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашої проблеми.
 • Інформація про Адвокатів

  Практичний досвід роботи Адвокатів – більше 20 років!

  Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат по цивільним справам

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі про розлучення • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням. (Разділ у процесі наповнення)

Часті запитання

 • Хто такий адвокат по цивільним справам?

  1. «Адвокат по цивільним справам», – одна із спеціалізацій адвокатів.

   «Цивільні відносини» – мабуть найбільша галузь діяльності юриста. Щодня більшість із нас вступають у цивільно-правові відносини, не надаючи цьому факту жодного значення: купуємо їжу, нерухомість, автомобіль, іншу техніку чи речі, оплачуємо проїзд, позичаємо гроші чи речі, укладаємо договори на надання послуг або виконання робіт. Все це ми робимо, як правило, не замислюючись, до яких правовідносин вступаємо.

   І лише коли «щось пішло не так», – виникає питання «до якого адвоката звернутися?».

   Відповідь така: у більшості випадків звичайний громадянин вступає в цивільно-правові відносини і тому пошуки варто розпочати з адвоката «по цивільним справам». Винятки становлять випадки, коли ваші справи носять явно кримінальний (неправомірний) характер і в деяких інших випадках, що виходять за межі «цивільно-правових» (побутових) відносин.

   У свою чергу адвокати у цивільних справах мають (можуть мати) більш вузьку спеціалізацію:
   «адвокат по сімейним справам», «адвокат по спадковим справам», «адвокат з нерухомості», «адвокат по захисту прав споживачів» і так далі. Усі перелічені адвокати – теж адвокати по цивільним справам.

   Таким чином, адвокати у цивільних справах допоможуть у справах щодо:

   – стягнення заборгованості (за договором або за розпискою);

   – визнання права власності (на квартиру, земельну ділянку; будинок)

   – відшкодування шкоди (завданої здоров’ю, майну);

   – спадкуванні: визнання заповіту недійсним, розділ спадщини, встановлення додаткового терміну на прийняття спадщини, встановлення факту родинних відносин;

   – стягнення боргу за кредитом;

   – відшкодування моральної шкоди, захист ділової репутації;

   – якості виконаних робіт/послуг;

   – розірвання шлюбу, розподіл майна, спорах про дітей (позбавлення батьківських прав, встановлення та оскарження батьківства і т.д.).

 • Скільки часу триває індивідуальна консультація?

  Як показує практика – телефонна (онлайн) консультація рідко перевищує 15-20 хвилин. Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин. Повірте, Ви встигнете поставити усі питання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як швидко ви готуєте документи?

  Швидкість підготовки документів зовсім різна: в одних випадках документи можуть бути підготовлені за кілька годин, в інших – 1-2 робочі дні (наприклад, документи для розірвання шлюбу через суд). Буває, що підготовка документів може зайняти кілька тижнів. Про терміни підготовки документів у ввашому випадку – Адвокат повідомить вас перед укладенням договору.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!