юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат по Кримінальним справам
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я»

Безкоштовні консультації*

останнє оновлення 23.04.2023

Навігація по сторінці

послуги громадянам

Захист у справах по ДТП

Задайте своє питання Адвокату по ДТП за цими контактами.

послуги громадянам і юридичним особам

Захист у справах по Економічним злочинам

Задайте своє питання Адвокату по Економічним злочинам за цими контактами.

послуги громадянам і юридичним особам

Захист в інших категоріях кримінальних справ

Задайте своє питання Адвокату у Кримінальних справах за цими контактами.

послуги громадянам і юридичним особам

Захист на досудовому слідстві

Задайте своє питання Адвокату у Кримінальних справах за цими контактами.

захист у кримінальному провадженні

Захист підозрюваного у кримінальному провадженні

Задайте своє питання Адвокату у Кримінальних справах за цими контактами.

захист у кримінальному провадженні

Захист свідка

Задайте своє питання Адвокату по Кримінальним справам за цими контактами.

захист у кримінальному провадженні

Захист потерпілого

Задайте своє питання Адвокату по Кримінальним справам за цими контактами.

захист у кримінальному провадженні

Захист під час обшуку та проведенні інших слідчих дій

Задайте своє питання Адвокату у Кримінальних справах за цими контактами.

захист у кримінальному провадженні

Захист на допиті

Задайте своє питання Адвокату по Кримінальним справам за цими контактами.

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичних послуг

Скільки коштують послуги Адвоката по кримінальним справам у Києві

Вартість послуг Адвоката у кримінальних справах – залежить від багатьох факторів.

Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги навіть у аналогічних справах може значно відрізнятися як у різних Адвокатів м.Києва.

Навіть у одному і тому ж кримінальному провадженні ціна послуг різних Адвокатів часто не є однаковою.

На ціну послуг юриста впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату по кримінальним справам на здійснення вашого захисту, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід Адвоката. Як правило ціна послуг досвідченого Адвоката, – вище;

– важливість питання/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальнішим, є справа – тим вищою буде ціна послуг Адвоката.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката по Кримінальним справам.

Дізнатися вартість

Безоплатні юридичні консультації

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Адвокату за контактам, які знайдете на сайті. Адвокат сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно. Знайти такий центр ви можете за запитом у Google «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Що ми робимо

 • консультуємо з питань кримінального права та процесу
 • консультуємо з питань, які стосуються конкретних складів кримінальних правопорушень (вчинення дорожньо-транспортних пригод (ДТП), крадіжки, службових злочинів, економічних злочинів тощо)
 • захищаємо права підозрюваних, свідків, потерпілих на різних стадіях кримінальних проваджень
 • надаємо правову допомогу учасникам кримінальних проваджень під час проведення окремих слідчих дій
 • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» (від А до Я), здійснюємо комплексний захист у кримінальному провадженні.

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у проблему Клієнта

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в судах інших регіонів України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат по кримінальним справам знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат по кримінальним справа разом з вами розробить правову позицію у кримінальній справі. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. «Адвокат по кримінальним справам» – досить відповідальна галузь у юриспруденції. Наші Адвокати спеціалізуються на захисті у кримінальних справах, які ми приймаємо до свого провадження.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не є обов’язковою. Адвокат у кримінальних справах розробить стратегію вашого захисту та вживе заходів для збору потрібної інформації. При необхідності Адвокат збере докази у справі. При цьому з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Ви будете повідомлені про стан вашої справи на першу ж вимогу. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо захисту Клієнта – це те, що супроводжуватиме нашу співпрацю. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів по кримінальним справа не лише у Києві та у Київській області, але і по усій території України. Ми готові виїхати до іншого регіону для вирішення вашої проблеми.

Інформація про наших Адвокатів

Практичний досвід роботи Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про  Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Часті запитання

 • Чим відрізняється Адвокат від Юриста?

  Адвокат – це той самий юрист. Прокурор, суддя, – теж юристи.

  Відмінність Адвоката від Юриста – в особливому статусі Адвоката.

  Діяльність, права та обов’язки Адвоката врегульовані в окремому Законі України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

  Цим Законом Адвокати наділені повноваженнями, яких немає у юристів, зокрема, – збирати докази, направляючи обов’язкові до розгляду адвокатські запити.

  Також діяльність Адвокатів захищена від розголошення: навіть правоохоронним органам Адвокат не може розголошувати відомості, отримані від Клієнта.

  Крім того, Адвокати в обов’язковому порядку щорічно протягом року підвищують свою кваліфікацію, про що видається спеціальний сертифікат.

 • Скільки часу триває індивідуальна консультація?

  Як показує практика, консультація по телефону (або онлайн), – рідко триває довше 15-20 хвилин.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі запитання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як швидко ви можете підготувати документи?

  Швидкість підготовки документів різна для різних випадків. В одних випадках документи можуть бути підготовлені за кілька годин, в інших – 1-2 робочі дні (наприклад, документи для розірвання шлюбу через суд).

  Буває, що підготовка документів може зайняти декілька тижнів.

  Про терміни підготовки документів саме у вашому випадку – Адвокат повідомить перед укладанням договору.