юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат з поділу майна
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації *

останнє оновлення 13.05.2023

Навігація по сторінці

юридичні послуги Адвоката

Поділити майно при розірванні шлюбу

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна за цими Контактами.

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

юридичні послуги Адвоката

Розділити майно у цивільному шлюбі

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

послуги громадянам і юридичним особам

Поділ майна між співвласниками

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

юридичні послуги Адвоката у Києві

Встановлення порядку користування спільним майном

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

юридичні послуги Адвоката у Києві

Виділити частку із спільного майна

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

юридична консультація Адвоката у Києві

Юридичні консультації з поділу майна

Задайте своє питання Адвокату з поділу майна!

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичних послуг

Скільки коштують послуги Адвоката з поділу майна

Вартість послуг Адвоката при розподілі майна залежить від багатьох факторів.

Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги може значно відрізнятися як у різних юристів Києва, так і загалом по Україні.

На ціну послуг Адвоката при поділі майна впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату з поділу майна на виконання вашого доручення, тим більшою буде вартість послуг

– склад майна. Зібрати усі необхідні документи щодо кожного об’єкта, який підлягає поділу, вивчити їх, описати кожен об’єкт у позовній заяві, – все це впливає на кінцеву вартість послуг Адвоката при поділі майна

– наявність правовстановлюючих та інших документів, які підтверджують право власності на майно, яке підлягає розділу

– кваліфікація та досвід Адвоката. Як правило ціна послуг досвідченого Адвоката – вище

– важливість питання/доручення/справи, за якою Клієнт звернувся. Чим важливіше і відповідальніше доручення Клієнта, тим вищою буде ціна послуг Адвоката.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката з поділу майна.

від 500 гривень – ціна усної онлайн консультації Адвоката (по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram). Замовити

Дізнатися вартість

Що ми робимо

 • консультуємо з питань поділу майна (придбаного у шлюбі; пов’язаних з поділом майна у цивільному шлюбі; з питань встановлення фактів, які мають юридичне значення та інших юридичних питань)
 • збираємо документи, необхідні для поділу майна (правовстановлюючі документи)
 • складаємо/надсилаємо запити, адвокатські запити тощо
 • складаємо документи для поділу майна у судовому порядку
 • супроводжуємо справу Клієнта про поділ майна «під ключ» (від А до Я)
 • надаємо інші юридичні послуги у справах про розподіл майна

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у питання Клієнта!

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в судах інших регіонів України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований саме у вашому випадку? Досвідчений Адвокат з поділу майна у Києві знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом при поділі майна. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. Кожен з наших Адвокатів у Києві має спецалізацію. Наші Адвокати і юристи спеціалізуються не на усіх юридичних питаннях. Тому ми приймаємо тільки ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально в його інтересах.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, – будьте впевнені, що ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
 • Справедливі ціни. Наші ціни враховують складність доручення Клієнта, важливість доручення для Клієнта та кваліфікацію Адвоката, який виконуватиме доручення. 
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів у Києві.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат при поділі майна замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не є обов’язковою. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи для поділу майна, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату з поділу майна свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашої проблеми.

Інформація про Адвокатів

Практичний досвід роботи наших Адвокатів – від 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за ци посиланням. (Розділ у процесі наповнення)

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Часті питання

 • З чого почати, щоб поділити майно?

  Ми радимо розпочати з консультації Адвоката.

  По-перше, – і вам, і Адвокату треба інформація для з’ясування складності вашої справи, визначення обсягу дій, які необхідно вчинити та, відповідно, – визначити можливу вартість  всього процесу або його складових.

  По-друге, – ви дізнаєтеся більше про Адвоката, манеру ведення ним справ та приймете інтуітивне рішення про подальшу співпрацю. 

  Під час Консультації ви можете з’ясувати:

  • які документи необхідно мати, щоб поділити ваше майно
  • де можна отримати дублікати втрачених документів
  • у який спосіб можна поділити майно
  • на яке майно та у якому обсязі ви можете претендувати
  • строки та процедури розгляду вашої справи
  • інші питання, які стосуються поділу майна.
 • Які документи потрібні при поділі майна у судовому порядку?

  Для складання позовної заяви про поділ майна у судовому порядку необхідно надати Адвокату (для початку – у копіях/електронних копіях гарної якості):

  1. Документи, що підтвержують вашу особу (копію паспорта)
  2. Документ про присвоєння індивідуального податкового номера 
  3. Правовстановлюючі документи на майно, яке маєте намір ділити (договори купівлі-продажу, дарування, обміну і так далі, Свідоцтва про право власності на майно і так далі)

  В окремих випадка, в залежності від обставин справи, необхідно буде надати Адвокату:

  1. Документи, які підтверджують родинні відносини (Свідоцтва про народження)
  2. Документ про укладення шлюбу
  3. Документ про зміну прізвища
  4. Документ про усиновлення / про позбавлення батьківських прав.
  5. Шлюбний контракт (якщо такий укладався і у ньому врегульовані питання поділу майна)
  6. Звіт про оцінку майна (про визначення вартості майна, яке маєте намір ділити)
 • Де можна скачати зразок заяви до суду на поділ майна?

  Ви досить легко знайдете пошуком в Інтернеті зразок позову про поділ майна.

  В той же час, – кожна справа про поділ майна унікальна, а тому при складанні документів для суду, Адвокат має: дослідити питання підстав набуття майна у власність, отримати / витребувати підтверджуючі документи, визначитися з підсудністю справи, колом учасників справи та третіх осіб, обрати правильний спосіб захисту права.

  Саме тому ми не наводимо зразок позову про поділ майна. Даючи можливість скачати зразок позову – ми навряд чи допоможемо вирішити ваше питання. Скачаний «зразок» позову у складних юридичних справах, – може більше зашкодити, ніж допомогти. 

  Почніть вирішення вашого питання з Консультації Адвоката, – це найпростіший та найдешевший спосіб розпочати вашу справу з юридично виважених рішень.

 • Мені потрібно підготувати позовну заяву на поділ майна. У вас є така послуга?

  Так, ви можете замовити у нас підготовку позову на поділ майна через суд.

 • Як довго триває суд щодо поділу майна?

  Як правило – не менше 2-х місяців з моменту звернення до суду.

  В той же час, – строк розгляду судових справ може дуже відрізняється в залежності від того, який суддя буде розглядати справу, а також в залежності від поведінки сторін спору та складності самої справи. Наприклад, – проведення у справі судової експертизи може значно загальмувати розгляд справи на декілька місяців. І це – лише одна з можливих ситуацій, які виникають/можуть виникнути під час розгляду справи.

   

 • Чи потрібно мені бути присутнім у суді?

  Як правило, – ні, не треба. Адвокат замінить вас в усіх випадках, коли ваша особиста участь не є обов’язковою.

  І хоча суд має право прийняти рішення про особисту участь сторони під час розгляду спору, – у наших справах про поділ майна це трапляється досить рідко.

 • Скільки триває індивідуальна консультація?

  Телефонна (онлайн) консультація рідко триває довше 15-20 хвилин.

  Тому ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі питання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як оплачуються послуги Адвоката?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу. Вартість послуг визначається або у виставленому рахунку на оплату, або – у Договорі на правову допомогу.

 • Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

 • В яких регіонах України можна отримати послугу Адвоката?

  Юридичні послуги з питань поділу майна надаються по усій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

  Низка послуг може бути надана online. При необхідності – Адвокат запропонує надіслати електронні копії документів.

  Мешканці інших регіонів України нарівні з жителями Київської області та Києва можуть отримати повну, достовірну  інформацію з правових питань та кваліфіковану правову допомогу:

  • Консультацію – онлайн або по телефону (Viber, WhatsApp, Telegram або іншими способами online)
  • складання документів, представництво інтересів у суді та в інших установах, організаціх
 • Які гарантії ви надаєте?

  Ми надаємо 100% гарантію якості наших послуг.

  Ми не даємо «гарантії результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  Ми гарантуємо, що повідомлятимемо вам інформацію про реальний стан справ, не будемо нав’язувати зайві послуги та не затягуватимемо вирішення ваших справ.

  Інколи ми можемо запропонувати таку умову оплати послуг, як «гонорар успіху». Докладніше це, – дізнайтеся  за цим посиланням.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!