юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Визначення додаткового строку на прийняття спадщини

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації*

останнє оновлення 24.04.2023

Навігація по сторінці

юридичні послуги Адвоката

Визначення додаткового строку на прийняття спадщини

Законодавством встановлений шестимісячний строк на прийняття спадщини. Відлік цього строку розпочинається з дати відкриття спадщини (дати смерті Спадкодавця).

Пропуск строку на прийняття спадщини – значно ускладнює оформлення спадкових прав, а в багатьох випадках, – робить неможливим оформлення спадкових прав взагалі. Така спадщина за рішенням суду може бути визнана відумерлою та перейде у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини (ст. 1277 Цивільного кодексу України).

У деяких випадках, пропущенний з поважних причин строк на прийняття спадщини, – може бути «поновлений». А точніше, – суд може, в деяких випадках, визначити додатковий строк на прийняття спадщини.

Щоб суд визначив додатковий строк на прийняття спадщини, – необхідно переконати суддю, що існували поважні причини, з яких Спадкоємець не зміг вчасно реалізувати своє право, подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини.

У кожному конкретному випадку, – такі причини свої, немає «універсальної», «стандартної» причини, яку б можна було вказати у позовній заяві. З цієї ж причини, – не може бути і «зразка» позову про визначення додаткового строку на прийняття спадщини.

З судовою практикою та Консультаціями Адвоката з питань спадкування – ви можете ознайомитися за цим посиланям.

Задайте своє питання Спадковому Адвокату!

юридичні послуги Адвоката

Юридичні консультації

Чому варто почати з консультації:

 • законодавством встановлені строгі правила прийняття спадщини
 • пропуск строку на прийняття спадщини може призвести до втрати права на спадщину
 • недоліки (помилки) в докумиентах можуть значно ускладнити вступ у спадщину
 • відсутність документів може стати перешкодою для отримання спадщини
 • «цивільні дружини» можуть заявити права на майно спадкодавця
 • несподіваний заповіт може змінити ваші плани щодо спадщини

Вчасно дізнатися нюанси законодавства з питань спадкування, – ознака розумної передбачливості.

З яких питань консультує Спадковий Адвокат:

Як вступити у права спадкування?

Як оформити спадщину?

Як бути у разі пропуску строку на прийняття спадщини?

Які причини пропуску строку на прийняття спадщини є поважними?

Які причини пропуску терміну прийняття спадщини не є поважними?

Які документи необхідні для прийняття спадщини?

Які документи необхідні для оформлення прав на спадщину?

Як продовжити строк на прийняття спадщини?

До якого суду треба звернутися для продовження строку прийняття спадщини?

Задайте своє питання Спадковому Адвокату!

юридичні послуги Адвоката

Представництво інтересів у суді

Задайте своє питання Спадковому Адвокату!

Спадковий Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичних послуг з визначення у судовому порядку додаткового строку на прийняття спадщини

Скільки коштуватиме визначити додатковий строк на прийняття спадщини?

Вартість послуг юриста залежить від багатьох факторів. Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги може значно відрізнятися у різних юристів та Адвокатів як у Києві, так і по Україні.

На ціну послуг юриста впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід юриста. Як правило ціна послуг досвідченого юриста, – вище;

– важливість питання/доручення/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальнішим, є доручення Клієнта, тим вища буде ціна послуг Адвоката.

Деякі, найбільш поширені послуги, у нас стандартизовані.

Ціна усної онлайн консультації Адвоката, – від 500 гривень (по телефону/Viber/WhatsApp/Telegram)

З політикою ціноутворення ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Важливо враховувати, що кожна справа є унікальною і ціна послуг Спадкового Адвоката залежатиме від складності вашої справи та від обсягу послуг та робіт, які необхідні для виконання вашого доручення. У більшості справ вартість послуг Адвоката по спадковим справам формується індивідуально та детально прописується у договорі.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката.

Дізнатися вартість

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у проблему Клієнта

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Спадкових Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів, у тому числі в судах м.Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Спадкові справи — одні з найскладніших. Часто Адвокату потрібно зібрати документи, які видавалися 50 і більше років тому, прослідкувати родинні зв’язки і правові підстави виникнення права на майно. При цьому треба віднайти та вивчити законодавство, яке діяло у ті, далекі, періоди часу. За цим посиланям – приклад однієї з таких справ. Цю справу супроводжував наш Адвокат. Досвідчений Адвокат по спадковим справам знає багато нюансів ведення таких справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Спадкового Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат по спадковим справам розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. «Адвокат», «Юрист» – занадто широкі спеціальності і галузі знань. Наші спадкові Адвокати та юристи спеціалізуються не на усіх юридичних питаннях. Тому ми приймаємо лише ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально в його інтересах.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат по спадковим справам замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, у тому числі і у судах Києва, Київської області і по усій Україні. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Спадковом Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам будуть роз’яснені незрозумілі моменти. Ви будете повідомлені про стан справи на першу ж вашу вимогу. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по усій території України. Послуги наших Адвокатів по спадщині доступні на усій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до іншого регіону для вирішення вашого питання чи проблеми.

Інформація про Адвокатів

Практичний досвід роботи наших Спадкових Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Часті запитання

 • Мені потрібно підготувати заяву (позовну заяву). Чи є у вас така послуга?

  Так, ви можете замовити у нас підготовку заяви або позовної заяви. Однак не в усіх випадках.

  У складних справах, де за усіма обставинами справи не можна обійтися лише складання позовної заяви, – ми, скоріше за все, не будемо надати таку послугу. Оскільки, – правову позицію у будь-якій справі треба не тільки викласти на папері, але і відстояти її у суді. І якщо у простих справах Клієнту достатньо прочитати позов, то у складних справах необхідні глибокі знання законодавства та судової практики.

 • Чи потрібна моя присутність при вирішені моїх справ?

  Ні, не треба. Адвокат замінить вас у всіх випадках, коли особиста участь не є обов’язковою.

  І хоча суд має право прийняти рішення про особисту участь сторони під час розгляду спору, – у наших справах таке трапляється доволі рідко.

 • Скільки триває індивідуальна консультація?

  Телефонна (онлайн) консультація рідко перевищує 15-20 хвилин.

  Як показує практика, – рідко хто задає питання,  які потребують більше часу для відповіді.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30-40 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі питання, що вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як оплачуються послуги Адвоката?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу. Вартість послуг визначається або у виставленому рахунку на оплату, або – у Договорі на правову допомогу.

 • В яких регіонах України можна отримати послугу Адвоката?

  Юридичні послуги можуть бути надані по всій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

  Низка послуг може бути надана online. При необхідності – Адвокат запропонує надіслати електронні копії документів.

  Наші київські Адвокати – знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно у ряді випадків.

  Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію), — за телефоном, Viber, WhatsApp або іншими способами онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

 • Які гарантії ви надаєте?

  Ми не надаємо «гарантій результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  При цьому гарантуємо, що за весь час (20 років практичної діяльності Адвокатів) у нашій практиці не було жодного випадку відмови суду у справах про розірванні шлюбу (про розлучення) нашим Клієнтам.

   

 • Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!