юридичні послуги з 2000 року

Хто ми

Ми, – команда професійних адвокатів. Практикуємо у галузях цивільного, сімейного, спадкового та кримінального права.

Досвід наших Адвокатів – більше 20 років.

Кожен з нашої команди, – професіонал у своїй справі, цікавиться і практикує в окремих галузях цивільного, сімейного, спадкового, кримінального та інших галузей права.

Розлучення (розірвання шлюбу), поділ спільного майна подружжя, поділ спадкового майна, спори, що стосуються виховання дітей, захист у кримінальних провадженнях та у справах, пов’язаних з ДТП, –  це той, далеко не повний, перелік питань, з якими наші Адвокати працюють впродовж багатьох років .

Наш багаторічний досвід і знання ми застосовуємо для захисту наших Клієнтів як в судах, так і при веденні досудових переговорів.

«Довірте нам свої турботи» – це не тільки девіз нашої команди, але і пропозиція довірити нам вирішення важливих для Вас особистих і сімейних питань.

Будьте впевнені, – ми докладемо всіх зусиль для позитивного вирішення Ваших питань! 

Як обрати адвоката?

Напевно багато хто з Вас звертався до знайомих або просто на форуми з таким питанням: «порадьте адвоката у Києві».

Ми не будемо займатися саморекламою або вчити Вас «як правильно» обрати адвоката.

Не важливо, Київ це чи Київська область, або будь-який інший регіон України, – критерії вибору залишаються однакові: позитивні відгуки про Адвокатів , а також значний досвід (стаж практики) саме в тій сфері, до якої відноситься Ваше питання.

Більш того, на наше переконання, – Вам потрібен Адвокат, якому Ви будете довіряти .

При виборі адвоката, варто шукати фахівця вузького профілю, так як він більш досвідчений в сфері, яка Вас цікавить. В адвокатську контору слід звертатися в тому випадку, якщо Ваша справа зачіпає різні галузі і вимагає консультації адвокатів різних спеціалізацій.

У адвоката  обов’язково має бути вища юридична освіта та, як мінімум, два роки юридичної практики.

Компетентний адвокат повинен одразу дати об’єктивну оцінку ймовірності успішного результату справи, а не обіцяти вам 100% успіху вирішення справи у суді, – оскільки рішення у судовій справі приймає не він.

Чому варто обрати нас

Вас будуть захищати виключно професійні Адвокати:

Володимир Власенко

Адвокат

Адвокат по сімейним, спадковим, кримінальним справам і справам по ДТП.

Сергій Кравчук

Адвокат

Адвокат по цивільним, сімейним і кримінальним справам.