юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Усунення перешкод в спілкуванні з дитиною

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації*

останнє оновлення 23.04.2023

Навігація по сторінці

юридичні послуги Адвоката

Допоможемо усунути перешкоди у вихованні дитини

із залученням органу опіки

у судовому порядку

у договірному порядку

Замовте Консультацію

Суперечки щодо порядку та способів виховання дитини часто виникають між батьками.

Коли суперечки щодо порядку чи способів виховання дитини виникають «у сім’ї», – вони у той чи інший спосіб знаходять вирішення, батьки домовляються, шукають компроміси.

Складніше, коли шлюб розірвано, батьки не живуть разом: у цьому випадку часто виникають суперечки щодо місця проживання дитини після розлучення.

Ще складніше, коли між батьками виникли неприязні стосунки. Найчастіше заручниками таких «неприязних» стосунків стають діти.

Оскільки у переважній більшості випадків діти залишаються з мамою, то проблеми у спілкуванні з дітьми більшою мірою виникають у їх батька.

Найчастіше такі проблеми штучно створюються мамами, які мають свої мотиви для таких вчинків.

Серед безлічі мотивів створення перешкод у спілкуванні з дітьми, «юридично правильними» можна вважати лише ті мотиви, які спрямовані на захист прав та інтересів самої дитини, її безпеку, нормальний психічний та емоційний розвиток.

Чинне законодавство чітко встановлює, що:

• обоє з батьків (мама і тато) абсолютно рівні у питаннях виховання дітей.

Ніхто з батьків не має ні морального, ні юридичного права вирішувати який із методів виховання дитини є «правильним», «потрібним», «важливішим» і так далі. Єдина вимога закону з цього питання – щоб форми та методи виховання не суперечили законодавству та моральним засадам суспільства (див. частину 3 статті 151 Сімейного кодексу України);

• питання виховання дитини батьки обов’язані вирішувати спільно;

• батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини;

• не має значення «з ким» із батьків проживає дитина: питання виховання та утримання дитини повинні вирішуватись батьками спільно аж до досягнення дитиною повноліття.

До сімейних Адвокатів досить часто звертаються тата, яким у тій чи іншій мірі, у тій чи іншій формі створюються перешкоди у вихованні дітей, із запитанням: «як зробити так, щоб я міг бачити свою дитину ?», «коли я можу бачити свою дитину», «як усунути перешкоди у спілкуванні з дитиною?».

Відповіді на ці питання краще шукати разом з Адвокатом:

 • або шляхом досягнення домовленостей між батьтками
 • або шляхом звернення до органу опіки
 • або шляхом звернення до суду.

І хоча звернення до суду є найдієвішим способом вирішення проблеми, – без залучення до процесу органу опіки – ніяк не обійтися.

Стаття 158 Сімейного кодексу України передбачає участь органу опіки та піклування у вирішенні спорів щодо способів участі у вихованні та спілкуванні з дитиною того з батьків, хто проживе з нею окремо.

При вирішенні спору орган опіки має право перевіряти умови проживання батьків дитини, їхнє ставлення до дитини, інші обставини, які мають важливе значення.

Рішення органу опіки є обов’язковим для виконання батьками, а особа, яка ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, зобов’язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, заподіяну тому з батьків, хто проживає окремо від дитини.

Наші Адвокати мають значний досвід спілукування як з органами опіки, так і досвід вирішення спорів у судовому порядку.

Чому не варто затягувати з вирішенням проблеми?

На практиці спори з питань участі у вихованні дітей, часто, розвиваються за таким сценарієм:

 • спочатку мама обмежує батька у можливостях бачитися і спілкуватися з дитиною (то дитина «хворіє», то вона «не хоче тебе бачити», то – дитина відвозиться до бабусі і так далі)
 • у цей період мама починає проявляти підвищену активність: записує дитину на додаткові гуртки, додаткові заняття, відвідує різних спеціалістів дитячого профілю коли треба і коли ні.  Мама стає активною аж настільки, – що стає впізнаваною і міцно  асоціюється з дитиною. І така асоціація, звісно, – виникає лише по відношенню до мами. Одночасно збираються документи: договори, квитанції, довідки, висновки і так далі, – в яких стороною, замовником або платником є мама
 • в один прекрасний момент тато отримує з суду позов: або про позбавлення батьківських прав, або – про визначення місця проживання дитини з мамою. І в першому, і у другому випадку, – мама зазначить, що батько не цікавиться життям дитини, не приймає участі у її вихованні і так далі. І звісно ж, – ні слова про те, скільки зусиль було потрачено з метою обмежити можливість спілкування дитини з батьком.

То ж, – наша порада, – зверніться вчасно до Адвоката!

юридичні послуги Адвоката

Допоможемо усунути перешкоди в спілкуванні з дитиною

Встановити графік зустрічей з дитиною

у договорі

за рішенням органу опіки

за рішенням суду

Замовте Консультацію

Батьки мають можливість досягнути згоди з питання спілкування з дитиною того з батьків, хто проживає окремо від дитини.

Такі домовленості можуть бути оформлені шляхом укладання договору, який має бути нотаріально посвідчений. 

Якщо ж домовитися не вдалося, – варто до вирішення проблеми залучити орган опіки. Орган опіки має право приймати рішення, які мають виконуватися батьками.

І самим крайнім способом вирішення проблеми, – є звернення до суду з позовом про усунення перешкод у спілкування з дитиною, встановлення графіку зустрічей з дитиною.

У цьому випадку суд визначає способи участі батька у вихованні дитини (періодичні чи систематичні зустрічі, можливість спільного відпочинку, місце та час спілкування, можливість відвідування дитиною місця проживання батька тощо).

При розгляді справи в суді, судом приймається до уваги, зокрема:

 • особиста прихильність дитини до кожного з батьків
 • вік дитини
 • стан здоров’я дитини
 • інші обставини, що мають важливе значення, у тому числі
 • стан здоров’я батьків, зловживання ними алкогольними напоями чи наркотичними засобами.

Невиконання рішення суду з питань участі батька у вихованні дитини, – може мати суттєві негативні наслідки: суд, на вимогу батька, який проживає окремо від дитини, може передати дитину для проживання з ним.

Окрім того, особу, яка ухиляється від виконання рішення суду, може бути зобов’язано відшкодувати матеріальну та моральну шкоду, заподіяну іншому з батьків.

При судовому врегулюванні спору можна досягти:

 • визначення способу та порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від дитини
 • встановити графік зустрічей з дитиною
 • визначити місце проживання дитини.

Чому не варто затягувати усуненням перешкод у вихованні дитини, – дізнайтеся за цим посиланням.

юридичні послуги Адвоката

Складання договорів щодо дітей

Сімейні відносини можуть бути врегульовані за домовленістю (договором) між їх учасниками. Про це прямо зазначено у частині 2 статті 7 Сімейного кодексу України.

Питання участі у вихованні і утриманні дитини тим з батьків, який проживає окремо від дитини, – може бути вирішене шляхом укладення договору. Такий договір має бути нотаріально посвідчений, що прямо встановлено частиною 4 статті 157 Сімейного кодексу України.

Зміст договору можуть складати будь-які умови, за згодою сторін договору. Однак, – такі умови не можуть обмежувати права дитини.

При погодженні умов такого договору варто реально оцінювати свої можливості та уважно вивчати запропоновані умови. Інакше, – такий договір не тільки не вирішить проблем, але і може сворити їх у майбутньому.

То ж, – наша порада, – зверніться вчасно до Адвоката!

юридичні послуги Адвоката

Юридичні консультації

З юридичної консультації варто розпочати: Адвокат познайомиться з вашою справою, а ви, – познайомитеся з Адвокатом та усвідомлено приймете рішення про можливість подальшої співпраці.

Отримати консультацію можна як при особистій зустрічі з Адвокатом (наприкла, у офісі), так і онлайн.

Докладніше про Консультацію, як окрему послугу, ви можете дізнатися за цим посиланням.

від 500 гривень – ціна усної онлайн консультації Адвоката (по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram). Замовити

юридичні послуги Адвоката

Представництво і захист інтересів

Представництво інтересів – одна з суто адвокатських послуг. На підставі укладеного договору Адвокат отримує право представляти ваші інтереси у суді, органі опіки і в інших органах.

Окрім того, під час виконання договору про надання правової допомоги, Адвокат має право збирати докази у справі, надсилати адвокатські запити. Усі ці дії вчиняються з метою захисту ваших прав та інтересів.

Дізнайтеся про можливість представництва і захисту інтересів саме у вашому випадку, – зателефонуйте безпосередньо Адвокату!

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичних послуг - усунути перешкоду в спілкуванні з дитиною

Скільки коштуватиме встановити графік побачень з дитиною?

Вартість послуг юриста залежить від багатьох факторів. Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги може значно відрізнятися у різних юристів та Адвокатів як у Києві, так і по Україні.

На ціну послуг юриста впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, – тим більша буде вартість послуг;

– кваліфікація і досвід юриста. Як правило ціна послуг досвідченого юриста, – вище;

– важливість питання/доручення/справи, по яким Клієнт звернувся. Чим важливішим і, відповідно, відповідальнішим, є доручення Клієнта, тим вища буде ціна послуг Адвоката.

Деякі, найбільш поширені послуги, у нас стандартизовані.

З політикою ціноутворення ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Важливо враховувати, що кожна справа є унікальною і ціна послуг Адвоката залежатиме від складності вашої справи та від обсягу послуг та робіт, які необхідні для виконання вашого доручення. У більшості справ вартість послуг Адвоката формується індивідуально та детально прописується у договорі.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, – зверніться безпосередньо до Адвоката.

від 500 гривень – ціна усної онлайн консультації Адвоката (по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram). Замовити

Дізнатися вартість

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у питання Клієнта!

 • Чому саме ми
  • Великий досвід та знання справи. Більше 20 років – досвід наших найкращих Адвокатів! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката – будуть використані на користь Клієнта!
  • Індивідуальний підхід. Адвокат розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
  • Спеціалізація. «Адвокат», «Юрист» – занадто широкі спеціальності і галузі знань. Наші Адвокати і юристи спеціалізуються не на усіх юридичних питаннях. Тому ми приймаємо тільки ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально в його інтересах.
  • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах.
  • Справедливі ціни. Наші ціни враховують складність доручення Клієнта, важливість доручення для Клієнта та кваліфікацію Адвоката, який виконуватиме доручення. 
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашої проблеми.
 • Інформація про Адвокатів

  Досвід роботи наших Адвокатів – більше 20 років! 

  Дізнатися більше про Адвокатів ви можете за цим посиланням.

 • Наша практика

  З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Часті запитання

 • Мені потрібно підготувати заяву (позовну заяву). Чи є у вас така послуга?

  Так, ви можете замовити у нас підготовку заяви або позовної заяви. Однак не в усіх випадках.

  У складних справах, де за усіма обставинами справи не можна обійтися лише складання позовної заяви, – ми, скоріше за все, не будемо надавати таку послугу. Оскільки, – правову позицію у будь-якій справі треба не тільки викласти на папері, але і відстояти її у суді. І якщо у простих справах Клієнту достатньо прочитати позов, то у складних справах необхідні глибокі знання законодавства та судової практики. Правову позицію у справі – треба буде відстояти у судовому засіданні.

 • Чи потрібна моя присутність при вирішені моїх справ?

  Ні, не треба. Адвокат замінить вас у всіх випадках, коли особиста участь не є обов’язковою.

  І хоча суд має право прийняти рішення про особисту участь сторони під час розгляду спору, – у наших справах таке трапляється доволі рідко.

 • Скільки триває індивідуальна консультація?

  Телефонна (онлайн) консультація рідко перевищує 15-20 хвилин.

  Як показує практика, – рідко хто задає питання,  які потребують більше часу для відповіді.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30-40 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі питання, що вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як оплачуються послуги Адвоката?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу. Вартість послуг визначається або у виставленому рахунку на оплату, або – у Договорі на правову допомогу.

 • В яких регіонах України можна отримати послугу Адвоката?

  Юридичні послуги можуть бути надані по всій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

  Низка послуг може бути надана online. При необхідності – Адвокат запропонує надіслати електронні копії документів.

  Наші київські Адвокати – знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно у ряді випадків.

  Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію), — за телефоном, Viber, WhatsApp або іншими способами онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

 • Які гарантії ви надаєте?

  Ми не надаємо «гарантій результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  При цьому гарантуємо, що за весь час (20 років практичної діяльності Адвокатів) у нашій практиці не було жодного випадку відмови суду у справах про розірванні шлюбу (про розлучення) нашим Клієнтам.

   

 • Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!