юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат з розлучень
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

100% наших Клієнтів отримали розлучення

Навігація по сторінці

Адвокат (юрист) з розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу («розлучення»), — досить проста процедура, за умови, що розірвання шлюбу відбувається за взаємною згодою подружжя, у якого немає спільних неповнолітніх дітей. Тобто – «розлучення через РАГС».

Послуги адвоката з розірвання шлюбу знадобляться, коли розлучення потрібно проводити «через суд» (або «в судовому порядку»). Тим більше, коли є суперечки щодо дітей та/або майна.

Практичний досвід наших Адвокатів у справах з розлучення та поділу майна – понад 20 років. Ми можемо надати кваліфіковану допомогу у ситуаціях різного ступеня складності.

Спеціально для різних випадків – ми розробили різні Пакети послуг (посилання відкриється у новому вікні). Вони відрізняються набором юридичних послуг та, відповідно, вартістю.

Незалежно від району проживання у Києві, Київській області чи Україні, незалежно від місця виникнення проблеми, – наш київський Адвокат із розірвання шлюбу готовий прийти Вам на допомогу:

 • у будь-якому районному чи апеляційному суді;
 • у суді будь-якої інстанції (будь-який районний суд м. Києва, Київської області або України, Київський апеляційний суд та будь-який інший суд на території України, Верховний Суд).

Юридична консультація Адвоката

З юридичної консультації щодо розірвання шлюбу слід розпочати, – навіть якщо ви впевнені, що знаєте всі нюанси цього процесу.

Консультація при розірванні шлюбу – важливий етап у прийнятті правильного рішення.

Наш Адвокат розповість про стан вашої справи, перспективи її вирішення, строки розгляду, варіанти вирішення спору щодо дітей чи майна.

На нашому сайті ви знайдете консультації практично з усіх питань розлучення. Ці, безкоштовні, консультації розраховані на «стандартні» випадки розірвання шлюбу.

Ви стурбовані, що «стандартна», безкоштовна, консультація не враховує вашого особливого випадку? Ви завжди зможете замовити індивідуальну Консультацію Адвоката щодо розірвання шлюбу.

Вартість такої консультації – від 500 гривень (за телефоном / Viber / WhatsApp).

Як отримати індивідуальну консультацію безкоштовно, дивіться за цим посиланням.

Підготовка Пакету документів для суду

Розірвання шлюбу «через суд» (в судовому порядку) вимагає правильного складання Позовної заяви (або Заяви) про розірвання шлюбу.

Крім того, при подачі позову до суду слід дотриматися формальностей, без яких суд не прийме вашу заяву взагалі або не відкриє провадження у справі про розлучення – до усунення недоліків.

Ви можете піти двома шляхами:

 1. Ознайомитись з нашими безкоштовними консультаціями на цьому сайті, знайти зразок позову про розірвання шлюбу і заповнити його, сформувати пакет документів та подати цей пакет до суду. На свій страх та ризик.
 2. Простіший і надійніший спосіб, – замовити у нас підготовку Пакету документів для суду про розірвання шлюбу (Пакет послуг «ДОКУМЕНТИ»).

Замовивши підготовку Пакету документів для суду ви отримаєте:

 • правильно складений позов про розірвання шлюбу (буде правильно визначено підсудність вашої справи, враховані індивідуальні особливості справи);
 • правильно оформлені додатки до позовної заяви про розірвання шлюбу;
 • правильно заповнена (сформована) квитанція на сплату судового збору;
 • письмову інструкцію «що» і «як» далі робити, щоб розлучення в судовому порядку відбулося без ускладнень.

Ми включимо в пакет документів клопотання розглянути справу без вашої участі, а також підкажемо, що і в якій послідовності потрібно буде робити в процесі розлучення.

Ми будемо на зв’язку з вами до моменту відкриття судом провадження за вашим позовом, а після цього – ви завжди зможете замовити додаткову Консультацію Адвоката, якщо така вам буде потрібна.

Розірвання шлюбу «під ключ»

Розірвання шлюбу «під ключ» – означає, що ваша участь у справі є мінімальною. Як правило, вам потрібно буде тільки підписати договір з Адвокатом та позовні матеріали.

Решту необхідних дій зробить за вас Адвокат.

Результатом виконання Договору буде винесене судом рішення про розірвання шлюбу.

Станом на 2023 рік у нас немає жодного випадку, коли б шлюб не був розірваний за позовом нашого Клієнта, – у 100% випадків шлюб був розірваний на підставі складених нами документів.

Розірвання шлюбу «онлайн»

«Розірвання шлюбу онлайн» – для Клієнта означає, що ми максимально спрощуємо спілкування з ним, використовуючи сучасні інтернет-технології:

 • спочатку ми попросимо вас надати електронні копії документів. Для цього цілком підійде фотокамера смартфона
 • проекти документів та договори про надання юридичних послуг, – ви також отримаєте в електронному вигляді. Для ознайомлення. На цьому етапі ми зможемо обговорити деталі та внести зміни, за потреби
 • договір про надання послуг та позовні матеріали, – повинні бути підписані вами особисто, хоча і online. Це можна зробити з використання Кваліфікованого електронного підпису. Як це зробити, – читайте за цим посиланням
 • все подальше спілкування з вами і з судом – ми будемо здійснювати онлайн.

Рішення суду ви отримаєте поштою або, за потреби, наш Адвокат забере його у суді.

За наявності у вас Кваліфікованого електронного підпису, – ви зможете підписати документи не виходячи з дому та зробите розірвання шлюбу повною мірою, – «розірванням шлюбу онлайн».

Докладніше про розлучення online дізнайтеся за цим посиланням.

Швидке «розірвання шлюбу»

Юридичні справи, – не той випадок, коли швидкість найважливіша.

Ми гарантуємо, – ваші документи на розірвання шлюбу будуть виготовлені протягом 1-2 робочих днів з моменту надання всіх необхідних документів та оплати послуги.

Правильно складені документи – це перший етап на шляху отримання «швидкого розлучення».

Решта часу – вашою справою займатиметься суд. А точніше – конкретний суддя.

Терміни розгляду справи у суді – від 2-х місяців.

Адвокат може впливати на ці терміни досить обмежено, – спочатку ми правильно складемо документи, а після подання їх до суду, – будемо контролювати проходження вашої справи та запитувати у суду інформацію, за необхідності. Таким чином, – ваша справа не лежатиме забутою.

Плануючи свій час, варто враховувати, що у будь-якому разі розірвання шлюбу відбудеться не раніше ніж через 30 днів після винесення рішення судом (рішення має набути «законної сили»).

Медіація (ведення переговорів)

Проведемо переговори з іншим із подружжя або його представником. Виконаємо доручення Клієнта точно з отриманими інструкціями та на користь Клієнта.

Вартість розірвання шлюбу у 2023 році

Ціна послуг Адвоката при розлученні залежить від обсягу послуг, які ви оберете. Обсяг послуг Адвоката при розірванні шлюбу – визначено нами та оформлено у вигляді Пакетів послуг.

Пакети послуг – стандартизований набір послуг Адвоката, якого в більшості випадків достатньо для успішного завершення процесу розірвання шлюбу.

Порівняти Пакети послуг ви можете • за цим посиланням • (відкриється у новому вікні).

Вартість позову про розірвання шлюбу у 2023 році – 1500 гривень

Ви можете вибрати Пакет «ДОКУМЕНТИ» (посилання відкриваються у новому вікні), – якщо вам необхідний лише пакет документів для подання до суду позову про розлучення. Послуга Адвоката завершується складанням пакета документів та наданням консультацій на цій стадії.

Розірвання шлюбу «під ключ», без участі у суді – 4990 гривень

Якщо за браком часу ви не можете або не хочете займатися судовою тяганиною, виберіть Пакет послуг «СТАНДАРТ» або «ЗГОДА». Це Пакети послуг Адвоката «під ключ», – Адвокат супроводжуватиме справу аж до винесення судом рішення.

До сьогодні немає жодної справи про розлучення, яка була б програна нашими Клієнтами: 100% позовів про розірвання шлюбу було задоволено судами.

Вартість послуг Адвоката в Пакетах від А до Я (все включено, «під ключ») дійсна для Києва та Київської області. Для інших регіонів України ціна (вартість) послуг Адвоката з розірвання шлюбу «під ключ» може бути більшою, залежно від віддаленості суду від міста Києва та залежно від конкретних умов нашого договору з вами. Дізнайтеся у Адвоката скільки коштуватиме розірвання шлюбу саме у вашому випадку: ціна (вартість) послуг Адвоката при розірванні шлюбу саме у вашому випадку може бути як більшою, так і меншою за оголошену нами на цьому сайті вартість.

Будь впевнені, – Пакети послуг відрізняються лише обсягом послуг Адвоката під час розлучення. Якість замовлених вами послуг не залежить від вибраного Пакету послуг. Замовивши Пакет «ДОКУМЕНТИ» – ви отримаєте такий самий пакет документів, який Адвокат подав би до суду у випадку замовлення вами Пакету послуг «СТАНДАРТ».

Нижченаведені ціни на послуги Адвоката по розірванню шлюбу є базовими.

Вартість усної онлайн консультації Адвоката про розірвання шлюбу, – від 500 гривень (телефоном / Viber / WhatsApp).

Ви завжди можете замовити лише необхідні послуги, а не Пакет послуг.

Орієнтовні ціни на послуги Адвоката при розірванні шлюбу (поза Пакетами послуг):

 • вартість участі Адвоката у судовому засіданні («судодень») – від 2500 гривень
 • вартість складання цивільного позову – від 1500 гривень (позов про розірвання шлюбу)
 • вартість складання відзиву на позов у цивільній справі – від 2000 гривень.

** зазначені на сайті ціни – не є публічною офертою. Актуальні ціни можна переглянути за цим посиланням.

Безоплатні юридичні консультації

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією  з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Адвокату за контактам, які знайдете на сайті. Адвокат сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно.

Знайти такий центр ви можете за запитом у Google «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Що ми робимо

 • консультуємо з питань розірвання шлюбу;
 • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації;
 • готовимо пакет документів для звернення до суду з позовом про розірвання шлюбу;
 • складаємо договори про поділ майна; визначення місця проживання дитини після розлучення; про аліменти на дитину та інші юридичні документи, пов’язані з розірванням шлюбу;
 • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» (від А до Я).

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів у питаннях розірвання шлюбу – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ при розірванні шлюбу та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката при розірванні шлюбу – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат з розлучень розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація.  «Адвокат із розірвання шлюбу» – вузька спеціалізація, яка гарантує високу кваліфікацію та значний практичний досвід Адвоката. Наші Адвокати з розлучень – спеціалізуються на усіх питаннях, пов’язаних із розірванням шлюбу.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах. 100% наших Клієнтів, які вирішили розлучитися, – розірвали шлюби.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично всі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат з розлучень замінить вас у всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат з розлучення сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: Ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи щодо розірвання шлюбу, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з Вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашого питання чи проблеми.

Інформація про Адвокатів

Практичний досвід роботи Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат по разлученням?

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат із розлучень попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат з розлучень визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат з розлучень, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі про розлучення • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Часті запитання

 • З чого почати, щоб розірвати шлюб?

  1. Спочатку визначіться з Пакетом послуг. Докладніше про Пакети послуг читайте за цим посиланням.
  2. Надайте Адвокату необхідні документи. Які документи потрібні для розірвання шлюбу – читайте нижче відповідь, на питання: «Які документи потрібні для розлучення через суд?».
  3. Після надання усіх необхідних документів, – ми надішлемо вам рахунок для сплати.
  4. Після надходження оплати, протягом 1-2-х робочих днів, ми підготуємо проекти документів: Договір на правову допомогу (у Пакетах «Стандарт» та «Згода») та проект позову з усіма необхідними додатками. На цьому етапі ви зможете поставити додаткові питання Адвокату та внести зміни до документів, якщо в цьому буде потреба.
  5. В обумовлений день та час потрібно буде під’їхати для підписання Договору та позовних матеріалів (при замовленні послуг у Пакетах «Стандарт» та «Згода»). При замовленні Пакету послуг «Документи», – усі необхідні документи будуть надіслані вам в електронному вигляді. Погодьтеся, – це зручно і швидко, ніяких витрат часу на пересування Києвом.
 • Які документи потрібні для разлучення через суд?

  Для складання позовної заяви про розірвання шлюбу необхідно надати такі документи (цілком допускається електронна скан копія у високій якості):

  1. Копію Свідоцтва про одруження.
  2. Копію Свідоцтва про народження дітей (якщо є спільні неповнолітні діти).
  3. ІПН (податковий номер) – кожного з подружжя.
  4. Копію паспорта: першу, другу сторінку, а також сторінку з «пропискою» – кожного з подружжя.
  5. Індекс (за місцем прописки) – кожного з подружжя.
  6. Номери телефонів, які можна/потрібно вказати в позовній заяві, – кожного з подружжя.
  7. e-mail, який можна/потрібно вказати в позовній заяві, – кожного з подружжя.
  8. Поштова адреса, на яку варто доставляти кореспонденцію із суду (може відрізнятися від адреси «прописки»), – для кожного з подружжя.
  9. Потрібно надати інформацію, відколи не живете разом із дружиною/чоловіком і не ведете спільне господарство (цю інформацію потрібно вказати у позовній заяві).
  10. Для ЖІНОК (і для чоловіків, – якщо змінювали прізвище при реєстрації шлюбу), – просимо вказувати Чи бажаєте ви змінити прізвище на дошлюбне (дівоче).

  Після отримання цих документів та інформації – ми відправимо вам номер рахунку для здійснення оплати.

  Після отримання оплати – ми зможемо приступити до виконання договору.

  Термін виконання договору – 1-2 робочі дні.

  ВАЖЛИВО! НЕ може бути розірвано шлюб у таких випадках:

  1) дружина вагітна;
  2) дитині не виповнився 1 рік.

  За результатом виконання нами договору у Пакеті «Документи» ви отримаєте на електронну пошту (Вайбер і т.д.) :

  • в електронному вигляді пакет документів, який потрібно роздрукувати (файл формату «.pdf». Цей файл ви зможете відкрити та роздрукувати практично на будь-якому комп’ютері).
  • заповнену квитанцію на сплату судового збору.
  • коротку інструкцію щодо подальших дій.

  Результатом виконання договору в Пакетах «Стандарт» та «Згода», – є рішення суду першої інстанції про розірвання шлюбу.

 • Як самостійно скласти заяву на розлучення?

  1. Для початку прочитайте, в яких випадках потрібно звертатися до суду з Позовною заявою про розірвання шлюбу, а в яких, – із Заявою про розірвання шлюбу.

  Це дві абсолютно різні процедури розірвання шлюбу в судовому порядку.

  Залежно від обраної процедури – відрізняється і перелік необхідних документів.

  Різна і кінцева вартість розлучення: як правило, розірвання шлюбу «за позовною заявою» обходиться дешевше.

  Докладніше – читайте у нашій розлогій консультації «Адвокат з розлучень (розірвання шлюбу) (Київ) відповідає на найчастіші питання, що виникають у зв’язку з цим. із розлученням (розірванням шлюбу)».

  2. Зберіть усю необхідну інформацію та документи. Перелік необхідних документів, – дивіться за цим посиланням.

  3. Складіть Заяву або Позовну заяву.

  Не знаєте як?

  Читайте як самостійно правильно (!) скласти позовну заяву до суду – у цій нашій безкоштовній Консультації.

 • Де можна скачати зразок заяви до суду на розлучення?

  Знайти та завантажити бланк заяви про розірвання шлюбу (зразок позовної заяви про розірвання шлюбу) в інтернеті, – не складе особливих труднощів.

  На нашому сайті такий зразок розміщений за цим посиланням.

  Або ж, – шукайте і качайте зразки та бланки заяви на розлучення за такими пошуковими запитами:  (наберіть у пошуковому рядку браузера одну з таких фраз):

   

  «зразок заяви про розірвання шлюбу до суду»

  «заява на розлучення україна скачати»

  «заява на розірвання шлюбу зразок україна 2022»

  «заява на розлучення зразок україна 2022»

  «завантажити бланк заяви на розлучення до суду Україна»

  «зразок заяви на розлучення за взаємною згодою Україна»

  «зразок заяви на розлучення Україна 2022»

  «зразок заяви на розірвання шлюбу Україна 2022»

  «позовна заява про розірвання шлюбу україна 2020»

  «позовна заява про розірвання шлюбу 2022»

  «зразок заяви на розлучення україна скачати»

 • Мені потрібно підготувати заяву на розлучення. У вас є така послуга?

  Так, ви можете замовити у нас підготовку заяви на розірвання шлюбу через суд.

  Виберіть Пакет послуг «ДОКУМЕНТИ» – це те, що ви шукаєте.

  Для замовлення пакета «ДОКУМЕНТИ» достатньо:

  1. Натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ» у будь-якому з Пакетів.
  2. У рядку «ТИСНІТЬ ДЛЯ ВИБОРУ», – обрати Пакет «ДОКУМЕНТИ» та заповнити інші обов’язкові поля. Опишіть коротко своє запитання. Не забудьте вказати спосіб доставки документів  (електронна пошта, Viber, WhatsApp, Skype) та адресу електронної пошти (номер Viber, WhatsApp, Skype).
  3. У відповідь ви отримаєте:
   • перелік документів, які необхідні Адвокату для виконання вашого доручення. Надішліть, будь ласка, електронні копії запитуваних документів будь-яким зручним для вас способом. Доступні електронні засоби зв’язку з Адвокатом, – дивіться у розділі «КОНТАКТИ»;
   • реквізити (номер рахунку) для оплати послуг. Сплатіть вартість послуг адвоката. Адвокат розпочне виконання доручення після отримання оплати.
  4. Адвокат складе проект позовної заяви до суду (або Заяви до суду) і надішле її вам на електронну пошту (у Viber, WhatsApp, Skype, – залежно від того, що ви обрали як бажаний спосіб доставки документів). Ознайомтеся з отриманими документами (перевірте їх на наявність неточностей, правильність написаня прізвищ, імен, по-батькові, дат та викладених фактів). На цьому етапі документ може бути змінений Адвокатом абсолютно безкоштовно.
  5. Підтвердіть за допомогою електронної пошти (або Viber, WhatsApp, Skype) правильність написання прізвищ, імен, по-батькові, дат та викладених фактів в отриманих від Адвоката документах АБО, – вкажіть Адвокату на неточності, допущені при складанні документів.
  6. Адвокат виправить допущені неточності або внесе інші виправлення до документів, – за умови, що такі виправлення юридично необхідні.
  7. Адвокат надішле на електронну пошту вам остаточну редакцію позовної заяви (або Заяви). Також ви отримаєте (в електронному вигляді) коротку інструкцію щодо подальших ваших дій.

  При замовленні Пакету «ДОКУМЕНТИ» – всі складені Адвокатом документи ви отримаєте у електронному вигляді  (на електронну пошту, Viber, WhatsApp і т.д.) або «Новою поштою».

  Бажаний спосіб доставки документів – просимо вказати при першому зверненні до Адвоката.

 • У мене немає Свідоцтва про шлюб. Чи можна без нього?

  Ні. Свідоцтво про одруження (Свідоцтво про шлюб) обов’язково треба подати під час розірвання шлюбу в судовому порядку.

  Відсутність Свідоцтва про шлюб – не є проблемою. Повторне Свідоцтво про шлюб ви зможете отримати у РАГСі за місцем проживання (перебування). Це не дорого і, як правило, не займає багато часу.

 • Як довго триває суд щодо розірвання шлюбу?

  Зазвичай розгляд справи про розірвання шлюбу через суд – займає від 2-х місяців. Цей термін НЕ залежить від Адвоката, визначається кожним суддею індивідуально, залежно від низки чинників.

  Ми з самого початку складаємо документи таким чином, щоб справа була розглянута якнайшвидше, у спрощеному порядку.

  У разі потреби ми клопочемо перед судом про прискорення розгляду справи.

 • Чи потрібно мені бути присутнім у суді при розірванні шлюбу?

  Ні, не треба. Адвокат замінить вас у всіх випадках, коли особиста участь не є обов’язковою.

  І хоча суд має право прийняти рішення про особисту участь сторони під час розгляду спору, – у наших справах про розірвання шлюбу Клієнтів жодного разу не було викликано до суду в обов’язковому порядку.

 • Як швидко ви підготуєте документи на розлучення?

  Документи для розірвання шлюбу через суд готуються, зазвичай, 1-2 робочих дні. Іноді документи можуть бути готові «день в день», уточніть цей момент у Адвоката перед укладанням Договору.

  Про терміни підготовки документів у вашому випадку – Адвокат повідомить перед укладанням договору.

 • Скільки триває індивідуальна консультація?

  Телефонна (онлайн) консультація рідко перевищує 15-20 хвилин.

  Як показує практика, – рідко хто задає питання,  які потребують більше часу для відповіді.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30-40 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі питання, що вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Як оплачуються послуги Адвоката?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу. Вартість послуг визначається або у виставленому рахунку на оплату, або – у Договорі на правову допомогу.

 • В яких регіонах України можна отримати послугу Адвоката?

  Юридичні послуги під час розірвання шлюбу можуть бути надані по всій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

  Низка послуг може бути надана online. При необхідності – Адвокат запропонує надіслати електронні копії документів.

  Наші київські Адвокати – знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно у ряді випадків.

  Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію), — за телефоном, Viber, WhatsApp або іншими способами онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

 • Які гарантії ви надаєте?

  Ми не надаємо «гарантій результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  При цьому гарантуємо, що за весь час (20 років практичної діяльності Адвокатів) у нашій практиці не було жодного випадку відмови суду у розірванні шлюбу (у розлученні) нашим Клієнтам.

  Більше того, — у нашій практиці 100% справ про разірвання шлюбу мають позитивний для Клієнта результат.

   

 • Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

Відгуки наших Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!

Я - заголовок