юридичні послуги з 2000 року

Правила користування сайтом

Всі матеріали на цьому сайті («Сайт», «Веб-сайт») надані АБ «ВОЛОДИМИРА ВЛАСЕНКА» (Київ, Україна) виключно з інформаційною метою та не містять  індивідуальних юридичних консультацій, індивідуальних юридичних висновків або будь-яких інших форм індивідуальних консультацій (тобто НЕ містить консультацій, які можуть беззастережно використані Користувачем Сайту у його конкретному, індивідуальному випадку).

Користувач цього Веб-сайту («ви») не повинен робити будь-яких дій або утримуватися від них, ґрунтуючись виключно і лише на матеріалах, розміщених на цьому Веб-сайті. Це твердження зроблено на підставі, що кожна ситуація індивідуальна і потребує індивідуального підходу, хоча й бувають деякі винятки з цього правила.

Ці Правила користування Сайтом (далі за текстом «Правила») описують умови, до яких ви приєднуєтеся, продовжуючи переглядати матеріали Сайту або будь-яким іншим способом використовуючи можливості Сайту.

Користуючись Сайтом, Ви погоджуєтесь з цими Правилами та зобов’язуєтесь їх дотримуватись. Ми можемо переглянути ці Правила в будь-який час, розмістивши нову редакцію Правил на Веб-сайті, і ви погоджуєтесь з тим, що використання Вами Веб-сайту після таких змін означатиме вашу згоду з новими (зміненими) умовами.

При наданні послуг по телефону або онлайн (консультування або будь-які інші послуги) – Адвокат не стягує плату за використання каналів зв’язку. Дізнайтеся у свого оператора про вартість зв’язку з номерами (каналами зв’язку) Адвоката.

1. Відносини між Адвокатом (юристом) та Клієнтом

Вся інформація та матеріали на Сайті (далі за текстом – «Зміст») надаються Адвокатським Бюро «ВОЛОДИМИРА ВЛАСЕНКО» (далі за текстом – «Адвокатське Бюро», «Адвокат») лише з інформаційною метою і не містять юридичних консультацій, юридичних висновків чи будь-яких інших консультацій щодо будь-яких конкретних фактів чи обставин.

Інформація та матеріали, розміщені на Сайті, – не повинні використовуватися без попереднього вивчення та аналізу їх спеціалістом у галузі права.

Розміщення нами інформації та/або документів юридичного характеру (у тому числі зразків документів) на цьому Сайті, – не слід ототожнювати з юридичною допомогою, що надається Адвокатським Бюро (або будь-яким з його адвокатів, юристів чи консультантів) Клієнту (тобто вам) .

Відносини між Адвокатом (юристом) та Клієнтом можуть бути встановлені виключно і лише після того, як ми підтвердимо цей факт письмово.

Будь ласка, не надсилайте нам жодної конфіденційної інформації до тих пір, поки ми не підтвердимо письмово, що ми представляємо ваші інтереси або надаємо юридичні послуги для вас. Будь-яка інформація та документи, включаючи конфіденційні дані, надані до моменту прийняття нами доручення до виконання, – будуть охоронятися відповідно до Політики щодо обробки персональних даних.

Незатребувані електронні листи від осіб, які не є Клієнтами Адвокатського Бюро, – не встановлюють відносин між Адвокатом та Клієнтом, не вважаються конфіденційними та можуть бути розкриті іншим особам.

Попередні результати надання юридичних послуг не гарантують аналогічного результату у майбутньому.

2. Права власності

Веб-сайт, його макет, дизайн, Зміст та вся інтелектуальна власність, включаючи доменні імена, авторські права, товарні знаки, знаки обслуговування, торгові назви та товарний вигляд, представлені на Веб-сайті (в сукупності, «Інтелектуальна власність») є виключною власністю АБ «ВОЛОДИМИРА ВЛАСЕНКА» або його афілійованих осіб.

За винятком випадків, передбачених цими Правилами, ви не можете змінювати, відтворювати, розповсюджувати, дублювати, копіювати, продавати або використовувати іншим чином з комерційною метою Інтелектуальну власність або її окремі елементи без прямого письмового дозволу АБ «ВОЛОДИМИРА ВЛАСЕНКА».

3. Дозволене використання

Протягом усього терміну, протягом якого Ви погоджуєтесь з Правилами та дотримуєтеся їх, Ви можете переглядати та робити одиничні копії Веб-сайту та його Змісту для особистого користування.

Ви погоджуєтесь з тим, що не видалятимете або змінюватимете будь-які підтвердження, відсилання або юридичні повідомлення, що містяться на Веб-сайті або в його Змісті.

До деяких послуг, які пропонуються на Веб-сайті, можуть застосовуватися спеціальні правила, розміщені у зв’язку із застосовним сервісом, функцією або діяльністю. Будь-які такі спеціальні правила є доповненням до цих Правил, і у разі їх протиріч застосовуються положення спеціальних правил.

4. Обмеження доступу

Ви погоджуєтеся користуватися Веб-сайтом і отримувати доступ до нього лише за допомогою стандартних інструментів, таких як веб-браузер на комп’ютері або мобільному пристрої. Ви також погоджуєтесь з тим, що ваші дії не завдадуть шкоди сайту і не завадять користуватися ним третім особам.

5. Зміст

Зміст на Сайті представлений тільки для загальних ознайомлювальних цілей та надається «ЯК Є».

Ми не даємо жодних гарантій того, що Сайт та/або його Зміст, у тому числі і зразки документів, є актуальними на конкретну дату, відмінну від дати створення відповідного документа, та/або підходять для ваших конкретних цілей.

Ви самі та на власний розсуд повинні приймати рішення щодо оцінки тієї чи іншої інформації.

6. Посилання на інші сайти

Веб-сайт може містити посилання на сайти, що не керуються Адвокатським Бюро («сайти третіх осіб»).

Ми надаємо ці посилання для вас як зручність, але ніяк не як рекомендації або гарантії того, що інформація за посиланням перевірена нами або є достовірною.

Ми не робимо жодних запевнень щодо сайтів третіх осіб, у тому числі про інформацію, послуги та сервіси, розміщені на таких сайтах. Ви користуєтеся такими сайтами на свій страх та ризик.

Вказані на сайті ціни не є публічною офертою (не є публічною пропозицією укласти договір на зазначених умовах).

7. Посилання на Адвокатське Бюро

Якщо інше не викладено в письмовій угоді між вами та Адвокатським Бюро, ви повинні дотримуватися правил згадування про Адвокатське Бюро таким чином:

1) використання матеріалів Сайту на інших інтернет-ресурсах можливе виключно за умови розміщення прямого посилання на першоджерело (посилання на статтю на Сайті);

2) зовнішній вигляд, позиція та інші атрибути посилань не можуть бути викриті у форму, що завдає шкоди репутації Адвокатського Бюро та/або його інтелектуальної власності;

3) зовнішній вигляд, позиція та інші атрибути посилання не можуть створювати хибне враження, що ваша організація спонсорується чи є афілійованою, чи пов’язаною з Адвокатським Бюро;

4) Адвокатське Бюро залишає за собою право анулювати свою згоду на опублікування (поширення) посилання (або матеріалу) у будь-який час та на свій розсуд.

8. Відмова від відповідальності та обмеження відповідальності

8.1.

САЙТ І ВСІ МАТЕРІАЛИ НА НЬОМУ НАДАЮТЬСЯ «ЯК Є», МИ НЕ ДАЄМО НІЯКИХ ГАРАНТІЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ЯКОСТІ І ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ І/АБО ЙОГО ЗМІСТУ КОНКРЕТНО У ВАШОМУ ВИПАДКУ ЦЕЛЯХ. АДВОКАТСЬКЕ БЮРО НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ ТОЧНОСТІ, ПОВНОТИ І НАДІЙНОСТІ ЗМІСТУ, ДОСТУПНОГО ЧЕРЕЗ САЙТ. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПЕРЕВІРКУ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПЕРШ НІЖ ПОКЛАСТИСЯ НА НЕЇ. ВИ МОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ САЙТОМ І ЙОГО ЗМІСТОМ ВИКЛЮЧНО НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.

8.2.

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО НЕ ДАЄ ГАРАНТІЙ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ І БЕЗПОМИЛКОВОЇ РОБОТИ САЙТУ. ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРИЙНЯТТЯ НЕОБХІДНИХ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ЩОДО ЗАХИСТУ ВІД ВІРУСІВ, ШКІДЛИВОГО ПРОГРАМНОГО КОДУ, АТАК ТА ІНШОГО ВПЛИВУ, У ТОМУ ЧИСЛІ НЕБАЖАНОГО, НА ВАС ТРЕТІХ ОСІБ З ВИКОРИСТАННЯМ ТИХ ЧИ ІНШИХ ІНСТРУМЕНТІВ, ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ, АБО ПОВ’ЯЗАНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ.

8.3.

ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ ВИПАДКІВ НЕМОЖЛИВОСТІ ВІДМОВИ ВІД ВІДПОВІДІЛЬНОСТІ, ЯКІ ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОМ, АДВОКАТСЬКЕ БЮРО НЕ НЕСЕ НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В ЗВ’ЯЗКУ З ДОСТУПОМ ДО САЙТУ АБО ЙОГО ЗМІСТУ, АБО В ЗВ’ЯЗКУ З КОРИСТУВАННЯМ САЙТОМ, АБО ВИКОРИСТАННЯМ ЙОГО ЗМІСТУ. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОЗНАЧАЄ, ЩО АДВОКАТСЬКЕ БЮРО, В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ПЕРЕРАХОВАНИМ, НЕ ВИЗНАЄ БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ (ШКОДУ), ЯКІ ВИНИКЛИ В ЗВ’ЯЗКУ З ДОСТУПОМ ДО САЙТУ АБО ДО ЙОГО ЗМІСТУ, АБО В ЗВ’ЯЗКУ З КОРИСТУВАННЯМ САЙТОМ, АБО ВИКОРИСТАННЯМ ЙОГО ЗМІСТУ.

9. Відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь звільнити, захистити та захистити Адвокатське Бюро, його партнерів та афілійованих осіб від будь-якої відповідальності, збитків, претензій чи витрат, включаючи розумні гонорари юристів та адвокатів, які виникли у зв’язку з використанням Веб-сайту або порушенням цих Правил.

10. Політика конфіденційності

Погоджуючись із цими Правилами, ви визнаєте, що ми можемо збирати, використовувати та розкривати інформацію про вас на умовах та в порядку, які описані у Політиці щодо обробки персональних даних Адвокатського Бюро.

11. Застосовне право

Ці Правила мають тлумачитися відповідно до законодавства України. Будь-яка суперечка між вами та Адвокатським Бюро щодо Змісту чи використання Веб-сайту підлягає розгляду в судах України.

12. Заключні положення

12.1. Визнання окремих положень цих Правил недійсними не тягне за собою недійсності всього документа.

12.2. Ви не можете надавати чи передавати свої права або обов’язки за цими Правилами без попередньої письмової згоди Адвокатського Бюро. Будь-які домовленості чи передача прав чи обов’язків на порушення цього правила вважаються нікчемними.

12.3. Адвокатське Бюро залишає за собою право застосовувати будь-які законні засоби захисту за порушення цих Правил, у тому числі блокувати доступ до Сайту певних користувачів та/або пристрої, у тому числі на підставі даних про їх IP-адреси.

Останнє оновлення: 06 травня 2020 року