юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Юридична консультація юриста або Адвоката у місті Києві

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації *

Вартість консультації онлайн – від 500 гривень 

останнє оновлення 08.06.2023

Навигація по сторінці

Про послугу «юридична консультація у м.Києві»

«Адвокат від А до Я» консультує практично з будь-яких юридичних питань, які стосуються спеціалізації Адвокатського Бюро.

Юридична консультація «Адвокат від А до Я» може бути первинною (ознайомчою) або юридична консультація як окрема послуга юриста.

При первинній (ознайомчій) Консультації, юрист у загальному вигляді знайомиться з юридичною проблемою потенційного Клієнта, дізнається про потребу у юридичній допомозі, пропонує варіанти співробітництва, інформує про можливі терміни та вартість надання юридичних послуг. Первинна Консультація юриста/Адвоката «Адвокат від А до Я» у Києві – як правило безкоштовна.

Часто на цьому етапі Клієнт отримує достатньо інформації від юриста, щоб правильно ставитися до своєї ситуації та прийняти усвідомлене рішення.

Індивідуальна юридична Консультація юриста/Адвоката у Києвіплатна послуга. З умовами та порядком отримання індивідуальної Консультації безкоштовно, – ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Індивідуальна юридична консультація юриста «Адвокат від А до Я» – не тотожна простому роз’ясненню норм законодавства. Під час індивідуальної Консультації наш юрист розпочинає пошук варіантів вирішення вашого питання.

Вартість платної юридичної консультації визначається індивідуально, залежно від складності питання. Ціна юридичних онлайн консультацій (по телефону, Viber, WhatsApp) – значно менше, ніж консультація в офісі, при тому, що якість таких консультацій однакова. Орієнтовні ціни на консультації – наведені за посиланням.

Усі види юридичної консультації у м.Києві (первинна/ознайомча або індивідуальна юридична консультація) – можуть бути надані віддалено (телефоном, онлайн: email, Skype, Viber, WhatsApp).

Ми консультуємо юридичних осіб (бізнес) та фізичних осіб м.Києва за такими напрямками:

юридична консультація по кримінальним справам

юридична консультація по цивільним справам

юридична консультація по господарським справам

юридична консультація по адміністративним справам

юридична консультація по сімейним справам

юридична консультація по спадковим справам

юридична консультація по кредиту

юридична консультація автоюриста (ДТП, штрафи)

юридична консультація по земельним питанням

юридична консультація по розлученню

юридична консультація по поділу майна

юридична консультація по судовим спорам

Запитайте потрібну вам Консультацію юриста по телефону або іншими засобами зв’язку → Контакти Адвоката.

Замовити Консультацію

Юридична консультація для бізнесу міста Києва

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці Києва можуть отримати консультації з питань ведення господарської діяльності, взаємовідносин (спорів) з податковою, ведення кадрової та договірної документації.

Докладніше про послуги для юридичних осіб (бізнесу) у Києві, – дізнайтесь за цим посиланням.

Замовити Консультацію

Юридична консультація для фізичних осіб

Необхідність юридичної консультації юриста/Адвоката може знадобитися в найнесподіваніший момент:

виникла потреба взяти у борг або оформити кредит

потрапили в ДТП

зробили невдалу покупку у магазині

вас затопив сусід чи ви затопили сусіда

У таких випадках краще не затягувати з консультацією досвідченого юриста, а краще – Адвоката.

Як і у випадку самолікування, – самостійне вирішення юридичних питань може спричинити побічні ефекти:

 • пропуск встановленого законодавством строку – може бути достатньою підставою для відмови у захисті вашого права. Строк позовної давності – мабуть найвідоміший, але далеко не єдиний із «важливих», встановлених законодавством, строків
 • неправильно складений документ – може бути не прийнятий і не розглянутий, а ваші докази – не враховані
 • звернення до неповноважного органу або до неповноважної особи – може спричинити пропуск встановлених строків
 • вибір неправильного способу захисту – може бути підставою для відмови у захисті вашого права.

Неможливо скласти перелік усіх випадків, коли неправильні, неповні чи не для вашого випадку поради сусідів, друзів, родичів можуть зіграти злий жарт.

Наводимо далеко не повний перелік можливих напрямів юридичних консультацій Адвоката/юриста (Київ, Київська область та уся Україна):

 • сімейні спори: юридичні консультації з питань розірвання шлюбу (розлучення), поділу майна подружжя, стягнення аліментів, консультації щодо спорів про дітей (усунення перешкод в спілкуванні з дитиною, визначення порядку участі у вихованні дитини, встановлення графіку зустрічей з дитиною) та інші;
 • спадкування: юридичні консультації при оформленні заповіту, при оскарженні заповіту, у випадку відсутності правовстановлюючих документів на майно, при виникненні суперечок, у разі необхідності встановлення юридичних фактів (факту сімейних відносин, прийняття спадщини тощо);
 • відшкодування шкоди: заподіяної внаслідок ДТП, затоплення, неправильного лікування тощо;
 • майнові суперечки: поділ майна, визнання права власності, оспорювання права власності, витребування майна та багато інших;
 • земельні суперечки: суперечки щодо права власності на землю, межові та інші земельні спори;
 • житлові суперечки: юридичні консультації з питань виселення з квартири, встановлення порядку користування спільним майном, поділу майна (квартири, будинку, дачі);
 • трудові суперечки: юридичні консультації щодо стягнення заробітної плати, поновлення на роботі, питання незаконного звільнення, розірвання трудового договору, грошових виплат;
 • військові пенсії: питання проведення перерахунку військових пенсій;
 • кредитні спори: юридичні консультації щодо стягнення заборгованості за кредитом, звернення стягнення на іпотеку під час виконання виконавчих написів нотаріуса;
 • купівля-продаж, оренда, дарування нерухомості (квартири, будинку, дачі і т.д.): юридичні консультації щодо можливих способів відчуження нерухомості, аналіз договорів купівлі-продажу, оренди тощо;
 • укладання, розірвання, визнання недійсними договорів: договору купівлі-продажу нерухомості, автомобіля, земельної ділянки, договору позики (боргової розписки) та інших.
Замовити Консультацію

Як отримати юридичну консультацію online

Для отримання юридичної консультації онлайн, достатньо:

 • надіслати онлайн запит на Консультацію та повідомити тему Консультації. Юрист визначить, чи належить ваше питання до його компетенції та, за потреби, запропонує надати документи з предмету Консультації. Також вам буде надано рахунок на оплату Консультації
 • сплатити вартість консультації
 • узгодити з Юристом формат Консультації (узгодити, яку програму для онлайн зв’язку використовуватимете) та час її проведення. Консультації надаються, як правило, у робочі дні (Пн-Сб), після 16-00 (до 19-00) за київським часом. Погодьте час консультації з юристом
 • у погоджений час вийти на онлайн зв’язок.

від 500 гривень – ціна усної онлайн консультації Адвоката (по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram). Замовити

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ

В інтернеті безліч сайтів юридичної спрямованості пропонують безкоштовну юридичну консультацію онлайн. Для цього вам запропонують ввести номер свого телефону, електронну пошту, описати ситуацію та надіслати ці дані під обіцянку «найближчим часом зв’язатися з вами». Більш просунуті консультанти створюють, навіть, покрокові опитувальники.

Але, найчастіше, результат один і той же, – після заповнення та надсилання інформації та своїх персональних даних, ви отримуєте лише повідомлення-обіцянку, що з вами обов’язково зв’яжуться. Можливо і зв’яжуться, якщо ваше питання оцінять як перспективне.

Чи є це тією online консультацією, яку ви шукали, – вирішуйте самі.

«Адвокат від А до Я» пропонує повноцінні online консультації на сайті: ми намагаємося описувати найбільш типові ситуації та способи їх вирішення. Також ви можете замовити індивідуальну онлайн-консультацію, як описано вище.

Тут ви знайдете наші онлайн → Контакти.

Замовити Консультацію

Як отримати Консультацію Юриста/Адвоката у Києві

Юридичні консультації у Києві надаються нашими київськими Адвокатами у зручний час та у зручному місці (за погодженням з Адвокатом).

Юридична консультація може бути надана:

у офісі. Оберіть зручне розташування Адвоката (Контакти).

онлайн. Отримати юридичну консультацію можна, навіть, не виходячи з дому: по телефону, Viber, WhatsApp або іншим online (онлайн) способом, доступним Вам і Адвокату в конкретний момент часу.

на виїзді. Іноді може бути зручно провести зустріч і отримати консультацію в офісі Клієнта або взагалі на нейтральній території. У таких випадках можлива консультація з виїздом Адвоката. Домовтеся про таку консультацію безпосередньо з Адвокатом.

В окремих випадках Адвокат може попросити надати копії документів, щоб переконатися у правильності викладення питання.

Юридична консультація – важлива частина роботи з Юристом у Києві. Саме з Консультації починається знайомство Адвоката з вашою справою та ваше знайомство з Адвокатом.

На цьому етапі юрист дізнається про важливі деталі вашої справи.

Залежно від поставленого Клієнтом завдання (питання), в результаті юридичної Консультації ви отримаєте відповіді на питання або варіанти ваших можливих дій у конкретній ситуації. Також ви матимете нагоду обговорити з Адвокатом питання про інші форми співробітництва:

– про надання письмового юридичного висновку (письмової юридичної Консультації) або

– про укладання договору про надання юридичної допомоги, або

– про укладання договору-доручення на здійснення Адвокатом необхідних вам юридично значимих дій.

Послуга доступна в усіх районах міста Києва:

Замовити Консультацію

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість юридичної консультації юриста/Адвоката у Києві

Ціна юридичної консультації наших найкращих Юристів у м.Київ залежить від складності вашого питання.

Базові, орієнтовні ціни «Адвокат від А до Я» на юридичні консультації юриста/Адвоката у Києві:

online консультація – від 500 гривень

консультація у офісі – від 1500 гривень

консультація на виїзді – від 1500 гривень

Дізнайтеся про юридичну консультацію юриста та ціну у вашому унікальному випадку, — зверніться до нас будь-яким зручним для вас способом → «Контакти адвоката» або натисніть кнопку для зв’язку, що знаходиться на кожній сторінці сайта.

Сплатити юридичну консультацію можна онлайн на банківський рахунок, а отримати її – по телефону (Viber) – навіть не виходячи з дому.

Дізнатися вартість
 • Чому саме ми
  • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у київських судах (районних судах Києва, Київському апеляційному суді, Верховному Суді), судах Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвокатів «Адвокат від А до Я» – будуть використані на користь Клієнта!
  • Індивідуальний підхід. Адвокат розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
  • Спеціалізація. «Адвокат», «Юрист» – занадто широкі спеціальності і галузі знань. Наші Адвокати і юристи спеціалізуються не на усіх юридичних питаннях. Тому ми приймаємо тільки ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально в його інтересах.
  • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах. Ознайомтесь з нашими успішними справами і практичними Консультаціями на цьому сайті.
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат замінить вас в усіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, у тому числі і у Київському апеляційному суді та районних судах Києва. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам будуть роз’яснені незрозумілі моменти. Ви будете повідомлені про стан справи у Київському апеляційному суді, інших судах міста Києва на першу ж вашу вимогу. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по усій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до іншого регіону для вирішення вашої проблеми.
 • Інформація про наших Адвокатів

  Практичний досвід роботи Адвокатів – більше 20 років!

  Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

УКЛАДАННЯ УСНОГО ДОГОВОРУ НА ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Адвокат визначить ціну консультації та повідомить її вам. На ваш запит – будуть надані реквізити банківського рахунку для попередньої оплати консультації. Якщо ви бажаєте отримати консультацію online.

У разі вибору інших форм консультування, – Адвокат запропонує умови, час та місце проведення консультації.

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ЮРИДИЧНИХ ПИТАНЬ

Варто враховувати, що тематика та вартість консультації уточнюються у Клієнта до безпосереднього надання юридичної консультації.

Вартість консультації з різних, не пов’язаних питань – тарифікується окремо.

Іноді ми можемо відмовити у наданні консультації з не узгодженої тематики.

Часті запитання

 • Яка тривалість онлайн консультації (телефоном)?

  Телефонна (онлайн) консультація рідко триває більше 15-20 хвилин.

  Як показує практика, — рідко хто має запитання, відповід на які потребують більше часу.

  Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію до 30-40 хвилин.

  Повірте, ви встигнете поставити усі запитання, які вас цікавлять, і отримаєте на них вичерпні відповіді.

 • Які документи потрібні для отримання юридичної консультації?

  Не для будь-якої консультації потрібно мати документи.

  Під час замовлення Консультації повідомте Адвокату найважливіші моменти, які стосуються вашого питання. Адвокат вирішить, які документи можуть стати в нагоді у процесі консультування.

 • Як оплачуються консультації адвоката онлайн?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або Юриста, який надає послугу.

 • У яких регіонах України можна отримати консультацію?

  Юридичні консультації можуть бути надані незалежно від вашого місця розташування на території України. Тобто, – не тільки у Києві чи у Київській області.

  Консультації online взагалі не мають жодних обмежень.

  Наші київські Адвокати знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно в деяких випадках.

  Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію) – за телефоном, Viber, WhatsApp або іншим способом онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!