Досвід Адвокатів - більше 20 років​!

Юридична консультація
Юриста або Адвоката

у місті Києві

Про послугу «юридична консультація»

Юридична консультація може бути первинною (ознайомчою) або юридична консультація як окрема послуга юриста.

Первинна (ознайомча) Консультація Юриста або Адвоката «Адвокат від А до Я» у Києві, – як правило безкоштовна.

Також безкоштовно юридичні консультації Юристів «Адвокат від А до Я» надані на цьому сайті (див. за цим посиланням).

При первинній або ознайомчій Консультації юрист у загальних рисах знайомиться з юридичною проблемою потенційного Клієнта, дізнається про потребу в юридичній допомозі, пропонує потенційному Клієнту варіанти співпраці, інформує про можливі терміни та вартість надання юридичних послуг.

Часто вже на цьому етапі Клієнт отримує достатньо інформації від юриста, щоб правильно ставитися до своєї ситуації та прийняти свідоме рішення.

Юридична Консультація як окрема послуга Юриста у Києві (індивідуальна юридична консультація) – платна послуга. З умовами та порядком отримання індивідуальної консультації безкоштовно, – ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Індивідуальна юридична консультація Юриста/Адвоката «Адвокат від А до Я», – не тотожна простому роз’ясненню норм законодавства. Під час індивідуальної Консультації  наш юрист розпочинає пошук варіантів вирішення Вашого питання. 

Вартість платної юридичної Консультації визначається індивідуально, залежно від складності питання. Вартість юридичних  онлайн консультацій (по телефону, Viber, WhatsApp), – значно менша, ніж консультація у офісі, при тому, що якість таких консультацій однакова.

Ви завжди можете запитати ціну на Консультацію Юриста по телефону або будь-якими іншими засобами зв’язку, вказаними в Розділі Контакти.

Усі види юридичної Консультації (первинна/ознайомча або індивідуальна юридична Консультація) – можуть бути надані віддалено (по телефону, онлайн: email, Skype, Viber, WhatsApp).

Юридичну консультацію юриста, – можна отримати практично з будь-яких юридичних питань, які належать до профілю діяльності «Адвокат від А до Я».

Ми консультаємо як юридичних осіб (бізнес), так і фізичних осіб.ніввввввввв

Юридична консультація для бізнесу

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці можуть отримати консультації з питань ведення господарської діяльності, взаємовідносин (спорів) з податковою, ведення кадрової та договірної документації.

Докладніше про послуги для юридичних осіб (бізнесу) у Києві, – дізнайтеся за цим посиланням.

Юридична консультація для фізичних осіб

Ось далеко не повний перелік можливих напрямів юридичних консультацій Адвоката/Юриста (Київ, Київська область та уся Україна):

 • сімейні спори: юридичні консультації щодо розірвання шлюбу (розлучення), поділу майна подружжя, стягнення аліментів, консультації щодо спорів про дітей (усунення перешкод у спілкуванні з дитиною, визначення порядку участі у вихованні дитини; встановлення графіку зустрічей); з дитиною тощо);
 • спадкування: юридичні консультації при оформленні заповіту, при оскарженні заповіту, за відсутності правовстановлюючих документів, при виникненні суперечок, при необхідності встановлення юридичних фактів (родинних відносин, прийняття спадщини тощо);
 • земельні спори: 
 • житлові спори: юридичні консультації з питань виселення з квартири, розподілу майна (квартири, будинки, дачі);
 • трудові спори: юридичні консультації щодо стягнення заробітної плати, відновлення на роботі, пов’язані з незаконним звільненням, розірванням трудового договору, грошовими виплатами;
 • військові пенсії: консультації з питання проведення перерахунку військових пенсій;
 • кредитні спори: юридичні консультації щодо стягнення заборгованості за кредитом, звернення стягнення на іпотеку, під час виконання виконавчих написів нотаріусом;
 • купівля-продаж, оренда, дарування нерухомості (квартири, будинки, дачі тощо): юридичні консультації щодо можливих способів відчуження нерухомості, аналіз договорів купівлі-продажу, оренди тощо;
 • укладання, розірвання, визнання недійсними договорів: договору купівлі-продажу нерухомості, автомобіля, земельної ділянки, договору позики (боргової розписки) та інших.

Як отримати юридичну консультацію online

Для отриманя юридичної консультації онлайн, –  достатньо:

 • надіслати online запит на Консультацію та повідомити тему Консультації. Юрист визначить, чи відноситься Ваше питання до його компетенції та, за необхідності, запропонує надати документи з предмету Консультації. Також Вам буде наданий рахунок на оплату Консультації;
 • узгодити з Юристом формат Консультації (узгодити, яку програму для онлайн зв’язку будете використовувати) та час її проведення. Консультації надаються, як правило, в робочі дні (Пн-Сб), після 16-00 (до 19-00). Узгодьте час консультації з Юристом;
 • оплатити вартість консультації і у призначений час, – вийдіть на online зв’язок.

Вартість консультації Адвоката або Юриста

Ціна юридичної консультації наших найкращих Юристів у Києві залежить від кількості часу, витраченого на вирішення Вашого питання. 

Базові, орієнтовні ціни на юридичні послуги Юриста у Києві, – Ви можете знайти на нашому сайті, перейшовши за цим посиланням.

Дізнатися вартість юридичної консультації Адвоката у Вашому унікальному випадку, – Ви зможете звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом, вказаним у Розділі « Контакти» або натисніть кнопку для зв’язку, яка є на кожній сторінці сайта.

Сплатити юридичну консультацію можна на банківський рахунок та отримати консультацію по телефону (Viber) – навіть не виходячи з дому.

Безоплатні юридичні консультації

Консультування, – частина нашої роботи, і ми, як і Ви, хочемо отримати оплату за нашу працю та за час, який витратимо на вирішення Ваших питань. 

Крім того, плата за консультацію, це і оплата нашої щоденної праці з підтримання знань на належному рівні.

Тому навіть наші короткі юридичні консультації у вигляді «так можна» і «так не можна», – оплачуються на загальних підставах.

Для нас важливо сприймати Вас як Клієнта. Вартість консультації нашого Юриста цілком доступна. Цей факт дозволяє нам розцінювати небажання оплатити індивідуальну юридичну консультацію як небажання бути нашим Клієнтом.

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією  з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Юристу за контактам, які знайдете на сайті. Юрист сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно.

Знайти такий центр Ви можете за запитом у Google: «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Інформація про наших Юристів

Практичний досвід роботи наших Юристів/Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів Ви можете за цим посиланням.

Юрист допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у Ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Чому саме ми

  • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у Вашому випадку? Досвідчений Юрист знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Юриста – будуть використані на користь Клієнта!
  • Індивідуальний підхід. Юрист розробить індивідуально для Вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо свїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Юристом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для Вас юридично значимі рішення.
  • Спеціалізація.  Наші юристи візьмуться консультувати Вас лише з питань, на яких вони практикуються. Вузька спеціалізація гарантує високу кваліфікацію та значний практичний досвід Юриста у подібних питаннях. 
  • Надійність. Якщо ми взялися за Вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у Ваших інтересах.
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Юристів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично всі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану Вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Юрист замінить Вас у всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить Ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: Ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому Ви знатимете «що» відбувається з Вашою справою (дорученням), – з Вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до Вашого регіону для вирішення Вашої проблеми.

Наша практика

З нашою практикою Ви зможете ознайомитися за цим посиланням. (Разділ у процесі наповнення)

Відповіді на часті питання

як показує практика – телефонна (онлайн) консультація рідко буває довшою 15-20 хвилин.

Таким чином, ми орієнтуємо Клієнтів на консультацію тривалістю до 30 хвилин.

У будь-якому випадку, – Ви зможете поставити усі питання з предмету консультації та отримаєете на них вичерпні відповіді.

Не для усякої консультації потрібно мати документи.

Повідомте Адвокату найважливіші моменти (питання), які Вас цікавитимуть у процесі консультації. Адвокат вирішить, які документи можуть знадобитися в процесі консультування.

Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу.

Юридичні консультації можуть бути надані незалежно від Вашого місцезнаходження, по всій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

Консультації online – взагалі не мають жодних обмежень.

Наші київські Адвокати – знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно у ряді випадків.

Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію), — за телефоном, Viber, WhatsApp або іншими способами онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

Відгуки