юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Політика ціноутворення і
вартість послуг Адвоката у Києві

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації*

останнє оновлення 25.04.2023

Навігація по сторінці

Вартість юридичних послуг

Вартість послуг юриста залежить від багатьох факторів. Вартість однієї і тієї ж юридичної послуги у різних юристі та Адвокатів у Києві, та і по Україні, – може значно відрізнятись.

На ціну послуг юриста/Адвоката впливають:

– складність вашого питання. Чим більше часу необхідно Адвокату (юристу) на виконання вашого доручення, тим більшою буде вартість послуг

– кваліфікація та досвід юриста. Як правило, ціна послуг досвідченого юриста – вище

– важливість питання/доручення/справи, за якою Клієнт звернувся. Чим важливіше і, відповідно, відповідальне доручення Клієнта, тим вищою буде ціна послуг Адвоката.

Дізнайтеся вартість послуг саме у вашому випадку, зверніться безпосередньо до Адвоката.

* Вказані на сайті ціни – не є публічною офертою.

Дізнатися вартість

ГОНОРАР УСПІХУ

В окремих випадках ми можемо запропонувати вам укласти договір, який передбачає виплату «гонорару успіху».

Гонорар успіху – форма оплати адвокатських послуг, за якої Адвокат отримує частину гонорару лише у разі перемоги у справі.

Включення до умов Договору про надання правової допомоги «гонорару успіху» – саме по собі є гарантією того, що «Адвокат від А до Я» діятиме максимально у ваших інтересах.

Безоплатні юридичні послуги

Консультування, як і надання інших юридичних послуг, – частина нашої роботи, і ми, як і ви, хочемо отримати оплату за нашу працю та за час, який присвятимо вирішенню ваших питань.

Крім того, плата за консультацію, це і оплата нашої щоденної праці з підтримання знань на належному рівні.

Тому навіть наші короткі юридичні консультації у вигляді «так можна» і «так не можна», — оплачуються на загальних умовах.

Для нас важливо сприймати вас як Клієнта. Вартість консультації нашого юриста цілком доступна. Цей факт дозволяє розцінювати небажання оплатити індивідуальну юридичну консультацію як небажання стати нашим Клієнтом.

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Адвокату за контактам, які знайдете на сайті. Адвокат сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно. Знайти такий центр ви можете за запитом у Google «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Часті запитання

 • 1. Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

 • 2. Що включано у вартість складання позову?

  У вартість послуги зі складання позову для подальшого самостійного зверення Клієнта до суду, – включені:

  1. Час Адвоката на консультування з питання «які документи необхідно надати Адвокату та де їх брати».
  2. Час, який Адвокат витратить на консультування з питань, які виникають у процесі зібрання Клієнтом необхідних документів.
  3. Вивчення змісту документів, які надає Клієнт, та визначення можливості їх використання у справі.
  4. Складання позовної заяви.
  5. Друк позовної заяви.
  6. Проставлення на копіях, які додаються до позову, засвідчувальних написів.
  7. Виготовлення копій позову та доданих до нього матеріалів відповідно до кількості учасників справи.
  8. Формування позовних матеріалів у кількості, яка відповідає кількості учасників справи.
  9. Час, який Адвокат витратить на консультування з питання «а що далі з усі цим робити?», «як і куди подавати?» і «а як я дізнаюся …?». 

  Таким чином, замовляючи у нас послугу зі складання документів, – ви отримуєте справжню послугу «від А до Я» – правильно складені документи та необхідні Консультації.

 • 3. Як оплачуються послуги Адвоката?

  Оплата провадиться на банківський рахунок Адвокатського бюро або юриста, який надає послугу. Вартість послуг визначається або у виставленому рахунку на оплату, або – у Договорі на правову допомогу.

 • 4. Які гарантії ви надаєте?

  Ми не надаємо «гарантій результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  При цьому гарантуємо, що за весь час (20 років практичної діяльності Адвокатів) у нашій практиці не було жодного випадку відмови суду у розірванні шлюбу (у розлученні) нашим Клієнтам.

  Більше того, — у нашій практиці 100% справ про разірвання шлюбу мають позитивний для Клієнта результат.