юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат бізнесу
Київ і уся Україна

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

Безкоштовні консультації*

Працюємо по усій Україні!

останнє оновлення 14.05.2023

Навігація по сторінці

послуги юриста у Києві та по усій Україні

Комплексний захист бізнесу

З юридичного оформлення підприємницької діяльності слід розпочати, якщо ви маєте серйозні наміри щодо ведення бізнес-діяльності.

«Зареєструвати ТОВ», «реєстрація ПП» – це ті пошукові запити, по яким ви можете шукати послуги юриста з реєстрації підприємства (ТОВ, ПП, АТ).

Але навіщо шукати? Якщо ви читаєте цей текст, – ви вже знайшли адвокатів, які займаються питаннями супроводження бізнесу «від А до Я»:

Due Diligence – комплексна незалежна eкcпepтизa бізнесу

юридичний аудит бізнесу

реорганізація та ліквідація підприємства

захист бізнесу у відносинах з державними органами, податковою

судовий захист бізнесу

Це далеко не повний перелік юридичних послуг для бізнесу.

Зверніться безпосередньо до Адвоката та дізнайтеся про потрібну вам послугу: «Адвокат від А до Я» прийме тільки таке доручення від Клієнта, яке зможе виконати вчасно і максимально в його інтересах.

послуги по створенню бізнесу

Юридичне оформлення бізнесу

реєстрація ТОВ, ФОП

реєстрація громадської організації

реєстрація політичної партії

реєстрація благодійної організації

розробка статуту юридичної особи

реєстрація змін в установчих документах

зміна відомостей про юридичну особу

реєстрація змін для ФОП

ліквідація фізичних осіб-підприємців (ФОП)

ліквідація юридичних осіб, експрес-ліквідація

комплексні послуги бізнесу

Абонентське обслуговування бізнесу

З самого початку створення бізнесу, виникає безліч питань юридичного характеру.

Ще більше їх стає після реєстрації підприємства: підготовка договорів, ведення претензійно-позовної роботи, юридичне обгрунтування позиції підприємства під час ведення переговорів, підготовка відповідей на судові позови чи на запити правоохоронних органів, захист підприємтсва під час обшуку чи у суді.

Усі ці питання може вирішувати штатний юрист. Якщо його компетенції вистачає на «закриття» усіх цих питань, а також, – якщо у нього вистачить на все часу.

Інший, часто більш вигідний, варіант юридичного забезпечення ведення бізнесу, – доручити вирішення правових питань спеціалізований юридичній фірмі. Зокрема, – Адвокатському бюро.

Абонентське обслуговування бізнесу передбачає укладання договору на правову допомогу (на надання юридичних послуг), за яким Адвокат прийме на себе зобов’язання по юридичному супроводженню господарської діяльності підприємства (організації, компаніїй, фірми або ФОП).

До переваг такої форми правового забезпечення господарської бізнес діяльності перед найманням штатного юриста, можна віднести:

ефективність. Ваш бізнес отримає юридичну підтримку від команди професійних Адвокатів. Спеціалізація Адвокатів у питаннях супроводження бізнес-процесів, – означає високу компетенцію і якість надання юридичної підтримки

безперервність та надійність. Доручити юридичний супровід господарської діяльності команді професійних Адвокатів означає, що у найвідповідальніший момент ви не залитеся сам на сам. На відміну від штатного юриста, команда Адвокатів уся і одночасно не захворіє та не піде у відпустку. У випадку виникнення термінових, нештатних ситуацій Адвокати підмінять колегу та нададуть Клієнту необхідну допомогу. Ви не знатимете що таке «юрист на лікарняному», а тому юридична підтримка та захист вашого бізнесу будуть по-справжньому безперервними.

вигідність. Укладаючи договір на абонетське обслуговування, ви отримуєте юридичні послуги одразу від команди професійних юристів. У кожного Адвоката є своя спеціалізація, свій багаж знань та досвіду. У разі укладання договору на абонентське обслуговування, – переваги Командної роботи у повній мірі будуть використані на користь Клієнта. У складних, спірних та нових ситуаціях, – знання та досвід одразу декілька юристів будуть працювати на вирішення вашого питання. При цьому вам не треба турбуватися ні про найм спеціаліста з вузького питання. Вам не потрібно буде створювати робоче місце штатному юристу та забезпечувати його усім необхідним для ефективної роботи (а це не тільки стіл, стілець і комп’ютер, але і спеціалізоване програмне забезпечення, правові бази), нести витрати на виплату заробітної плати штатному юристута та сплату податків на фонд оплати праці.

оперативність. У роботі Адвокати «Адвокат від А до Я» використовують практично усі сучасні засоби зв’язку. З вами будуть узгоджені засоби зв’язку та призначені контактні особи, – на випадок виникнення екстренних ситуацій. Укладання договору з Адвокатом ДО моменту виникнення правової проблеми, – дозволить Адвокату вчасно, не гаючи часу, приступити до захисту ваших інтересів саме тоді, коли ви потребуватимете правової допомоги. Наприклад, – у випадку проведення слідчих дій (обшуку і так далі) в межах кримінальних проваджень.

По договору на абонентське обслуговування ви отримаєте лише необхідні вам послуги. Ми чітко визначимо обсяг вашого доручення і будемо виконувати таке доручення вчасно і у повному обсязі.

Ми представимо ваші інтереси у взаємовідносинах з контролюючими чи правоохоронними органами, – якщо за умовами договору ви доручите нам вчинення таких дій і потребуватимете такої правової допомоги.

Ми захищатимемо ваш бізнес у судовому порядку, – якщо отримаємо від вас таке доручення. При цьому з вами будуть узгоджені усі важливі нюанси справи: ви знатимете про стан справ та їх юридичні аспекти та матимете змогу приймати юридично виважені рішення.

Юридичний аутсорсинг (абонентське обслуговування) може включати увесь спектр юридичних послуг, яких потребуватиме ваш бізнес: від консультацій і правового аналізу ситуації до складання юридичних документів і представництва ваших інтересів під час переговорів чи у відносинах з третіми особами (державними, контролюючими, правоохоронними органами та/чи у судах) по усій території України.

послуги для бізнесу «час від часу»

Супроводження господарської (бізнес) діяльності

Потребуєте юридичних послуг час від часу?

Раптово виникла потреба у консультації стороннього, незалежного юриста?

Потрібно скласти договір, внести зміни до статутних документів і таке інше?

Зверніться безпосередньо до Адвоката та дізнайтеся про потрібну вам послугу: «Адвокат від А до Я» прийме тільки таке доручення від Клієнта, яке зможе виконати вчасно і максимально в його інтересах.

ціна послуг Адвоката

Вартість послуг Адвоката

Нижче – наводимо ціни на деякі юридичні послуги.

Ці ціни є орієнтовними.

У вашому випадку вартість юридичної послуги може бути як більшою, так і меншою та залежить від складності вашого питання, обсягу доручення та важливості питання для Клієнта у конкретних обставинах.

 • КОНСУЛЬТАЦІЯ
  від
  $40
  за консультацію
 • АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  від
  $300
  за місяць
 • ПОГОДИННА
  оплата - від
  $50
  за годину

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

 • Що ми робимо
  • консультуємо з питань ведення бізнесу
  • надаємо послуги під час реєстрації підприємтсв (ТОВ, ПП, АТ, громадські, благодійні організації)
  • забезпечуємо правовий супровід діяльності Клієнта «під ключ» (абонентське обслуговування)
  • складаємо договори та інші правові документи
  • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації
  • готуємо пакет документів для звернення з позовом до суду
  • захищаємо Клінтів у судовому порядку
  • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» («від А до Я»).
 • Чому саме ми
  • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів з питань ведення бізнесу – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не лише доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів господарських справ та практику застосування правових норм. Досвід та знання Адвоката у господарських (бізнес) справах – буде використано на користь Клієнта!
  • Індивідуальний підхід. Адвокат по господарським справам розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір. У будь-якій ситуації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків із Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридичні рішення.
  • Спеціалізація.  «Адвокат у господарських справах» – надзвичайно велика галузь знань. Наші Адвокати з господарських справ спеціалізуються не на усіх питаннях. Тому ми приймаємо лише ті доручення Клієнта, які зможемо виконати максимально на його користь.
  • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, значить ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте впевнені, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах. Ознайомтеся з нашими успішними кейсами та практичними консультаціями на цьому сайті.
  • Справедливі ціни. В наших цінах враховані складність доручення Клієнта, важливість доручення для Клієнта і кваліфікація Адвоката, який буде виконувати доручення.
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами – основні принципи роботи наших Адвокатів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично усі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта при вирішенні його питань. Адвокат бізнесу замінить вас в всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язково. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат для бізнесу сам підготує всі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, у тому числі і у суді. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально приймає на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені усі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір про надання правової допомоги, – це те, з чого почнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по усій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашого питання.

   

Інформація про Адвокатів

Практичний досвід роботи наших Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду

Часті запитання

 • В яких регіонах України можна отримати послугу Адвоката?

  Юридичні послуги можуть бути надані по всій території України, а не лише у Києві чи Київській області.

  Низка послуг може бути надана online. При необхідності – Адвокат запропонує надіслати електронні копії документів.

  Наші київські Адвокати – знаходяться у різних районах Києва, що може бути зручно у ряді випадків.

  Мешканці Київської області та інших регіонів України нарівні з жителями Києва можуть отримати повну, достовірну та кваліфіковану правову допомогу (Консультацію), — за телефоном, Viber, WhatsApp або іншими способами онлайн (з використанням інших електронних засобів зв’язку).

 • Які гарантії ви надаєте?

  Ми не надаємо «гарантій результату», оскільки це суперечить «Правилам адвокатської етики».

  При цьому ми гарантуємо, що не приймаємо доручення у справах, в яких не спецалізуємося або не маємо необхідної компетенції.

 • Що включено до послуг Адвоката?

  У вартість послуг Адвоката включені лише послуги, перераховані у рахунку на оплату або у Договорі, або у Пакеті послуг на цьому сайті.

  У будь-якому випадку, у вартість послуг Адвоката не включаються додаткові витрати, пов’язані з веденням ваших справ. Ці витрати не є послугою Адвоката, не включаються до вартості, оплачуються вами додатково (або в окремих випадках оплачуються Адвокатом за ваш рахунок).

  Прикладом додаткових витрат може бути: оплата судового збору; оплата за проведення експертизи/аудиту; витрати, пов’язані з виїздом Адвоката до іншого регіону, оцінкою майна тощо.

Відгуки наших Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!