юридичні послуги з 2000 року

Досвід Адвокатів – більше 20 років!

Адвокат з розлучень
Позняки, Київ

юридичні послуги
«від А до Я»

Послуги надає Адвокатське Бюро

Послуги «від А до Я» («під ключ»)

100% наших Клієнтів  розлучилися

Навігація по сторінці

послуги з розірвання шлюбу на Позняках

Адвокат (юрист) з розірвання шлюбу на Позняках

Розірвання шлюбу у судовому порядку (за наявності неповнолітніх дітей або якщо один із подружжя не погоджується на розлучення), – відбувається в суді за місцем «прописки» іншого з подружжя (відповідача).

Судом, який розглядає справи на Позняках, є Дарницький районний суд міста Києва.

Сімейні Адвокати «Адвокат від А до Я», – працюють на Позянках у Києві та нададуть потрібну вам послугу при розірванні шлюбу.

Досвід наших Сімейних Адвокатів у справах з розлучень та поділу майна – понад 20 років. Ми надаємо кваліфіковану допомогу у ситуаціях різного ступеня складності.

Спеціально для різних випадків, – ми розробили різні Пакети послуг (посилання відкриється в новому вікні). Вони відрізняються набором юридичних послуг та, відповідно, вартістю.

Проживаєте НЕ на Позняках, але чоловік (дружина) проживає НА мікрорайоні Позняки?

Є сенс звернутися до «Адвокат від А до Я». Справа про розлучення може (буде) розглядатися в Дарницькому суді Києва. Ми працюємо з Дарницьким районним судом м.Києва та оперативно знатимемо про стан вашої справи.

Дружина / чоловік проживає НЕ на Позняках?

І в цьому випадку є сенс звернутися до нашого Адвоката з розлучень на Позняках. У ряді випадків справа може бути розглянута за місцем вашого проживання. Наприклад, якщо з вами проживають неповнолітні діти.

Незалежно від району проживання у Києві, наш київський Адвокат з розірвання шлюбу готовий прийти вам на допомогу: у будь-якому суді Києва та у будь-якому районі Києва, а не тільки в мікрорайоні Позняки у Києві.

достовірно і компетентно про розірвання шлюбу на Позняках

Юридичні консультації з розлучення на Позняках

З юридичної консультації щодо розірвання шлюбу слід розпочати, – навіть якщо ви впевнені, що знаєте усі нюанси цього процесу.

Консультація при розірванні шлюбу – важливий етап у прийнятті правильного рішення.

Наш Адвокат з розлучень розповість про стан вашої справи, перспективи її вирішення, терміни розгляду, варіанти вирішення спору щодо дітей чи майна.

На нашому сайті ви знайдете консультації практично з усіх питань розірвання шлюбу. Ці, безкоштовні, консультації розраховані на «стандартні» випадки розірвання шлюбу.

Ви стурбовані, що «стандартна», безкоштовна, консультація не враховує вашого особливого випадку? Замовте індивідуальну Консультацію Адвоката з розірвання шлюбу.

Актуальна вартість консультації вказана за цим посиланням.

Як отримати індивідуальну консультацію безкоштовно, – дізнайтесь за цим посиланням.

доступне і комфортне розірвання шлюбу на Позняках

Підготовка Пакету документів для суду

Розірвання шлюбу «через суд» (у судовому порядку) вимагає правильного складання Позовної заяви (або Заяви) про розірвання шлюбу. Крім того, при подачі позову до суду слід дотриматися формальності, без яких суд не прийме вашу заяву взагалі або не відкриє провадження у справі про розлучення – до усунення недоліків. Ви можете піти двома шляхами:

 1. Ознайомитись з нашими безкоштовними консультаціями на цьому сайті, знайти зразок позову про розірвання шлюбу і заповнити його, сформувати пакет документів та подати цей пакет до суду. На свій страх та ризик.
 2. Простіший і надійніший спосіб, – замовити у нас підготовку Пакета документів для суду про розірвання шлюбу.

Замовивши підготовку Пакету документів для суду ви отримаєте:

правильно складений позов про розірвання шлюбу (буде правильно визначено підсудність вашої справи, враховано індивідуальні особливості справи)

правильно оформлені додатки до позовної заяви про розірвання шлюбу

правильно заповнена (сформована) квитанція на сплату судового збору

письмову інструкцію «що» і «як» далі робити, щоб розірвання шлюбу у судовому порядку відбулося без ускладнень і якнайшвидше.

Ми включимо в пакет документів правильно складене клопотання розглянути справу без вашої участі, а також підкажемо, що і в якій послідовності потрібно буде робити в процесі розлучення.

Ми будемо на зв’язку з вами до моменту відкриття судом провадження за вашим позовом, а після цього – ви завжди зможете замовити додаткову Консультацію Адвоката, якщо така послуга буде потрібна.

Правильно складені документи на розірвання шлюбу у судовому порядку – найперший крок для швидкого і безпроблемного розлучення! Вчасно зверніться до нашого Адвоката на Позняках у Дарницькому районі Києва!

розірвання шлюбу без зайвого клопоту

Розлучення «під ключ»

Розлучення «під ключ» – означає, що ваша участь у справі буде мінімальною: ви підпишете договір з Сімейним Адвокатом та позовні матеріали.

Решту необхідних дій зробить за вас шлюборозлучний Адвокат.

Результатом виконання Договору з боку Адвоката буде рішення суду у справі про розірвання шлюбу.

Станом на 2023 рік у нас немає жодного випадку, коли б шлюб не був розірваний за позовом нашого Клієнта. У 100% випадків шлюб був розірваний за нашим позовом.

розлучення не виходячи з дому

Розірвання шлюбу «онлайн»

«Розірвання шлюбу онлайн» – для Клієнта означає, що ми максимально спрощуємо спілкування з ним, використовуючи сучасні інтернет-технології:

спочатку ми попросимо вас надати електронні копії документів. Для цього цілком підійде фотокамера смартфона

проекти документів та договори про надання юридичних послуг, – ви також отримаєте в електронному вигляді. Для ознайомлення. На цьому етапі ми зможемо обговорити деталі та внести зміни, за потреби

договір про надання послуг та позовні матеріали, – будуть підписані вами особисто. Це, мабуть, єдині документи, які потрібно підписати «оффлайн»

все подальше спілкування з вами і з судом – ми будемо здійснювати онлайн.

Рішення суду ви отримаєте поштою або, за потреби, наш Адвокат забере його у суді. За наявності у вас цифрового підпису, – ви зможете підписати документи не виходячи з дому та зробите розірвання шлюбу повною мірою, – «розірванням шлюбу онлайн».

Перелік документів, які необхідно надати Адвокатові для розлучення online – дивіться за цим посиланням

максимально швидке розлучення на Позняках

Швидке «розірвання шлюбу»

Юридичні справи, – не той випадок, коли швидкість найважливіша.

Ми гарантуємо, що ваші документи на розірвання шлюбу будуть виготовлені протягом 1-2 робочих днів з моменту надання всіх необхідних документів та оплати послуги.

Правильно складені документи – це перший етап на шляху отримання «швидкого розлучення».

Решта часу – вашою справою займатиметься суд. А точніше – конкретний суддя.

Терміни розгляду справи у суді – від 2-х місяців.

Адвокат може впливати на ці терміни досить обмежено, – спочатку ми правильно складемо документи, а після подання їх до суду, – будемо контролювати проходження вашої справи та запитувати у суду інформацію, за необхідності. Таким чином, – ваша справа не лежатиме забутою.

Плануючи свій час, варто враховувати, що у будь-якому разі розірвання шлюбу відбудеться не раніше ніж через 30 днів після винесення рішення судом (рішення має набути «законної сили»).

Адвокат допоможе не наробити юридичних помилок:

ціна юридичних послуг Адвоката «Адвокат від А до Я» — зовсім невелика плата за спокій.

У багатьох випадках – це інвестиція у ваше майбутнє!

Довірте нам свої турботи!

Вартість розірвання шлюбу у 2023 році

Скільки коштує розлучення у 2023 році на Позняках?

Ціна послуг Адвоката при розлученні залежить від обсягу послуг, які ви оберете. Обсяг послуг Адвоката при розірванні шлюбу – визначено нами та оформлено у вигляді Пакетів послуг.

Пакети послуг – стандартизований набір послуг Адвоката, якого в більшості випадків достатньо для успішного завершення процесу розірвання шлюбу.

Ви можете вибрати Пакет «ДОКУМЕНТИ» (посилання відкриваються у новому вікні), – якщо вам необхідний лише пакет документів для подання до суду позову про розлучення. Послуга Адвоката завершується складанням пакета документів та наданням консультацій на цій стадії.

Якщо за браком часу ви не можете або не хочете займатися судовою тяганиною, виберіть Пакет послуг «СТАНДАРТ» або «ЗГОДА». Це Пакети послуг Адвоката «під ключ», – Адвокат супроводжуватиме справу аж до винесення судом рішення.

До сьогодні немає жодної справи про розлучення, яка була б програна нашими Клієнтами: 100% позовів про розірвання шлюбу було задоволено судами.

Вартість послуг Адвоката в Пакетах від А до Я (все включено, «під ключ») дійсна для Києва та Київської області. Для інших регіонів України ціна (вартість) послуг Адвоката з розірвання шлюбу «під ключ» може бути більшою, залежно від віддаленості суду від міста Києва та залежно від конкретних умов нашого договору з вами. Дізнайтеся у Адвоката скільки коштуватиме розірвання шлюбу саме у вашому випадку: ціна (вартість) послуг Адвоката при розірванні шлюбу саме у вашому випадку може бути як більшою, так і меншою за оголошену нами на цьому сайті вартість.

Будь впевнені, – Пакети послуг відрізняються лише обсягом послуг Адвоката під час розлучення. Якість замовлених вами послуг не залежить від вибраного Пакету послуг. Замовивши Пакет «ДОКУМЕНТИ» – ви отримаєте такий самий пакет документів, який Адвокат подав би до суду у випадку замовлення вами Пакету послуг «СТАНДАРТ».

Ви завжди можете замовити лише необхідні послуги, а не Пакет послуг.

Актуальні ціни на розірвання шлюбу у судовому порядку, ви можете переглянути за цим посиланням.

Орієнтовні ціни на послуги Адвоката при розірванні шлюбу (поза Пакетами послуг) у 2023 році:

 • ціна участі Адвоката у судовому засіданні («судодень») – від 2500 гривень
 • ціна на складання цивільного позову – від 1500 гривень (позов про розірвання шлюбу)
 • ціна за складання відгуку на позов у цивільній справі – від 2000 гривень.

** вказані на сайті ціни не є публічною офертою.

Дізнатися вартість

Безоплатні юридичні консультації

Безкоштовну (безоплатну) юридичну консультацію ви можете отримати у нас одним із способів:

 1. Ознайомитись з консультацією з вашого питання на сайті.
 2. Задати питання Адвокату за контактам, які знайдете на сайті. Адвокат сам визначить, чи може консультація з вашого питання бути безкоштовною. Як правило, індивідуальні консультації у нас платні. Голосові консультації (по телефону, Viber, WhatsApp) – цілком доступні за вартістю і не відрізняються якістю від консультації в офісі.

Крім того, безоплатну консультацію можна отримати за державною програмою в Центрі надання безоплатної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – в Україні діють Центри надання безоплатної правової допомоги. Робота адвокатів таких центрів фінансується державою, тому для громадян у ряді випадків допомогу адвоката може бути надано безкоштовно. Знайти такий центр ви можете за запитом у Google «Центр надання безоплатної правової допомоги».

Що ми робимо

 • консультуємо з питань розірвання шлюбу;
 • робимо правовий аналіз ситуації Клієнта та надаємо рекомендації щодо його дій у такій ситуації;
 • готовимо пакет документів для звернення до суду з позовом про розірвання шлюбу;
 • складаємо договори про поділ майна; визначення місця проживання дитини після розлучення; про аліменти на дитину та інші юридичні документи, пов’язані з розірванням шлюбу;
 • супроводжуємо справу Клієнта «під ключ» (від А до Я).

«Адвокат від А до Я» – глибока експертиза

і максимальне занурення у проблему Клієнта

Чому саме ми

 • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів у питаннях розірвання шлюбу – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ при розірванні шлюбу та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката при розірванні шлюбу – будуть використані на користь Клієнта!
 • Індивідуальний підхід. Адвокат з розлучень розробить індивідуально для вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
 • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо своїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для вас юридично значимі рішення.
 • Спеціалізація. «Адвокат із розірвання шлюбу» – вузька спеціалізація, яка гарантує високу кваліфікацію та значний практичний досвід Адвоката. Наші Адвокати з розлучень – спеціалізуються на усіх питаннях, пов’язаних із розірванням шлюбу.
 • Надійність. Якщо ми взялися за вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у ваших інтересах. 100% наших Клієнтів, які вирішили розлучитися, – розірвали шлюби.
 • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
 • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично всі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану вашого доручення.
 • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат з розлучень замінить вас у всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат з розлучення сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи щодо розірвання шлюбу, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому ви знатимете «що» відбувається з вашою справою (дорученням), – з вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
 • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
 • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Незалежно від району проживання у Києві (Лівий берег, Дарницький район (Дарниця: ст.м. Позняки (метро «Позняки»), ст.м. Осокорки (метро «Осокорки»), ст.м. Харківська (метро «Харківська»), ст.м. Вирлиця (метро «Вирлиця»), ст.м. Бориспільська (метро «Бориспільська»), Харківське шосе, вул. Ревуцького, вулиця Драгоманова, вул. Анни Ахматової, пр-т Григоренка, пр-т М.Бажана) Дніпровський район, Харківський масив чи будь-який інший район Києва), Київської області чи України, незалежно від місця виникнення проблеми, — наш київський Адвокат готовий прийти вам на допомогу. Ми готові виїхати до вашого регіону для вирішення вашої проблеми.

Інформація про адвокатів на Позняках

Досвід роботи наших Адвокатів – більше 20 років!

Дізнатися докладну інформацію про наших Адвокатів ви можете за цим посиланням.

Як працює Адвокат з розлучень на Позняках?

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА

На цьому етапі Адвокат попросить надати основну інформацію з вашого питання та визначить, чи стосується питання його компетенції. В окремих випадках Адвокат з розлучень попросить надати копії документів. У більшості випадків ця послуга безкоштовна, якщо надається онлайн (телефоном, Viber, WhatsApp).

ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ ВАШОГО ПИТАННЯ

На цьому етапі Адвокат з розлучень визначає • можливі варіанти вирішення вашого питання чи спору • які дії необхідно вчинити Адвокату на користь Клієнта • які докази необхідно зібрати • які документи та інформацію повинен надати Клієнт.

ПОГОДЖЕННЯ УМОВ ДОГОВОРУ

З урахуванням складності та важливості питання для Клієнта, обсягу робіт та послуг, Адвокат визначить вартість послуг. Ціна послуг може бути визначена за «кожен етап» або «під ключ». Можлива оплата частинами. Оплата «по результату», – у нас не практикується.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У договорі на правову допомогу будуть відображені усі основні умови, узгоджені з Клієнтом. У цьому документі ви не знайдете нічого зайвого, що відволікає вашу увагу. Документ не міститиме юридичних «пасток» та прихованих платежів.

ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ НА ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

У процесі виконання Договору, Адвокат з розлучень, залежно від умов Договору • збирає докази у справі (надсилає адвокатські запити, витребує документи, готує заяви, скарги тощо) • готує позов та формує позовні матеріали у справі про розярвання шлюбу • представляє інтереси Клієнта в суді або в інших організаціях • представляє інтереси Клієнта при виконанні рішення суду.

ВИ БУДЕТЕ ПОІНФОРМОВАНІ ПРО СТАН СПРАВ

• Адвокат погоджуватиме з вами усі юридично важливі питання • пояснюватиме незрозумілі моменти • пропонуватиме варіанти можливих дій • повідомлятиме про рух справи у суді

Наша практика

З нашою практикою ви зможете ознайомитися за цим посиланням(Разділ у процесі наповнення)

Часті запитання

З відповідями на часті запитання ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Відгуки Клієнтів

Після розірвання шлюбу дружина всіляко перешкоджала мені бачити дитину. Навіть і не знав, як вчинити. Але разом з адвокатом вдалося, через судове рішення, приструнити колишню дружину. Зараз можу бачитися з дитиною практично кожного дня. Щось на кшталт «амністії» :)
Довго не наважувалася звернутися до адвоката. Перечитала багато форумів. Навіть оголошення давала: «Терміново! Потрібен досвідчений адвокат». Зараз навіть не віриться, що все не так страшно, як я думала. Дуже доброзичливе ставлення до клієнта! Дуже доступні для розуміння консультації! Результатом задоволена.
Під час продажу квартири виявили арешт на все майно, накладений ще в 2001 році. Потрібно було його зняти. Я не знав з чого почати! В Інтернеті знайшов цей сайт, домовився про зустріч з адвокатом і вже через кілька днів позовну заяву було подано до суду. Три засідання, - і арешт було знято! Я задоволений!