Хто ми

Ми, – команда професійних адвокатів. Практикуємо у галузях цивільного, сімейного, спадкового та кримінального права.

Досвід наших Адвокатів – більше 20 років.

Кожен з нашої команди, – професіонал у своїй справі, цікавиться і практикує в окремих галузях цивільного, сімейного, спадкового, кримінального та інших галузей права.

Розлучення (розірвання шлюбу), поділ спільного майна подружжя, поділ спадкового майна, спори, що стосуються виховання дітей, захист у кримінальних провадженнях та у справах, пов’язаних з ДТП, –  це той, далеко не повний, перелік питань, з якими наші Адвокати працюють впродовж багатьох років .

Наш багаторічний досвід і знання ми застосовуємо для захисту наших Клієнтів як в судах, так і при веденні досудових переговорів.

«Довірте нам свої турботи» – це не тільки девіз нашої команди, але і пропозиція довірити нам вирішення важливих для Вас особистих і сімейних питань.

Будьте впевнені, – ми докладемо всіх зусиль для позитивного вирішення Ваших питань! 

Як обрати адвоката?

Напевно багато хто з Вас звертався до знайомих або просто на форуми з таким питанням: «порадьте адвоката у Києві».

Ми не будемо займатися саморекламою або вчити Вас «як правильно» обрати адвоката.

Не важливо, Київ це чи Київська область, або будь-який інший регіон України, – критерії вибору залишаються однакові: позитивні відгуки про Адвокатів , а також значний досвід (стаж практики) саме в тій сфері, до якої відноситься Ваше питання.

Більш того, на наше переконання, – Вам потрібен Адвокат, якому Ви будете довіряти .

При виборі адвоката, варто шукати фахівця вузького профілю, так як він більш досвідчений в сфері, яка Вас цікавить. В адвокатську контору слід звертатися в тому випадку, якщо Ваша справа зачіпає різні галузі і вимагає консультації адвокатів різних спеціалізацій.

У адвоката  обов’язково має бути вища юридична освіта та, як мінімум, два роки юридичної практики.

Компетентний адвокат повинен одразу дати об’єктивну оцінку ймовірності успішного результату справи, а не обіцяти вам 100% успіху вирішення справи у суді, – оскільки рішення у судовій справі приймає не він.

Чому варто обрати нас

  • Великий досвід та знання справи. Досвід наших найкращих Адвокатів – понад 20 років! Понад 20 років ми захищаємо інтереси наших Клієнтів у судах Києва, Київської області та в інших регіонах України! Прочитати закон чи інший нормативний акт – не достатньо для успішного вирішення багатьох питань. Часто нормативні документи не тільки доповнюють один одний, але й … суперечать один одному. Який із них буде застосований у Вашому випадку? Досвідчений Адвокат знає багато нюансів ведення справ та практику застосування законодавства. Досвід та знання Адвоката – будуть використані на Вашу користь!
  • Індивідуальний підхід. Адвокат розробить індивідуально для Вас правову позицію у спорі або розробить індивідуальний договір, інший документ. У будь-якій ситації при роботі з Клієнтом будуть враховані його інтереси.
  • Довірчі, партнерські відносини. Ви знатимете сильні та слабкі сторони своєї ситуації та зможете використовувати цю важливу інформацію для захисту власних інтересів. Ми вважаємо свїм обов’язком повідомляти Клієнту усі важливі нюанси його справи. Це важлива сторона довірчих стосунків з Адвокатом. Ви усвідомлено прийматимете важливі для Вас юридично значимі рішення.
  • Спеціалізація.  Вузька спеціалізація, – запорука високої кваліфікації та значного практичного досвіду Адвоката. Наші Адвокати  спеціалізуються на усіх тих питаннях, щодо яких приймають доручення від своїх Клієнтів.
  • Надійність. Якщо ми взялися за Вашу справу, то ми спеціалізуємося на подібних питаннях. Будьте певні, – наш досвід та знання будуть використані максимально у Ваших інтересах. 
  • Конфіденційність, чесність та порядність у відносинах з Клієнтами, – основні принципи роботи наших Адвокатів.
  • Зручна комунікація. Ми завжди на зв’язку зі своїми Клієнтами, використовуємо практично всі популярні сучасні засоби зв’язку. Ви завжди зможете отримати інформацію щодо стану Вашого доручення.
  • Мінімальна участь Клієнта у вирішенні його питань. Адвокат замінить Вас у всіх ситуаціях, в яких особиста присутність не обов’язкова. При замовленні послуг у Пакеті «від А до Я» («все включено» або «під ключ»), – Адвокат сам підготує усі необхідні документи, при необхідності збере докази у справі, представить Ваші інтереси, в тому числі і у суді. Все буде виглядати так: Ви максимально довіряєте Адвокату свої турботи, а він – максимально можливо приймаємо на себе такі турботи. При цьому Ви знатимете «що» відбувається з Вашою справою (дорученням), – з Вами будуть узгоджені всі юридично значущі дії, якщо за умовами договору та обставинами справи такі дії мають бути узгоджені. Вам не доведеться витрачати свої нерви та час!
  • Чіткі та зрозумілі умови надання юридичних послуг. Лаконічний, але чіткий і зрозумілий договір на надання правової допомоги – це те, з чого розпочнеться наша співпраця. Чіткі та зрозумілі юридичні консультації та фактичні дії щодо виконання доручення Клієнта – це те, що супроводжуватиме наше співробітництво. Клієнт завжди може розраховувати на роз’яснення ключових аспектів його справи простою для розуміння мовою.
  • Працюємо по всій території України. Послуги наших Адвокатів доступні на всій території України, а не лише у Києві та Київській області. Ми готові виїхати до Вашого регіону для вирішення Вашої проблеми.

Вас будуть захищати виключно професійні Адвокати:

адвокат Власенко
Володимир Власенко Адвокат
Адвокат по сімейним, спадковим, кримінальним справам і справам по ДТП.
адвокат кравчук
Сергій Кравчук Адвокат
Адвокат по цивільним, сімейним і кримінальним справам.
member2.jpg
Олена Медовець Адвокат
Адвокат по спадковим справам.