Хто ми

Ми, – команда професійних адвокатів, які практикують в галузях сімейного та спадкового права.

 

Сімейне і спадкове право є основними галузями нашої практики.

 

Кожен з нашої команди, – професіонал у своїй справі, цікавиться і практикується в галузі сімейного та/або в налузі спадкового права.

 

Розлучення (розірвання шлюбу), поділ спільного сумісного майна, нажитого в період шлюбу, або поділ спадкового майна, спори, що стосуються виховання дітей, стягнення аліментів, – це той, далеко не повний, перелік питань, з якими стикаємося щодня впродовж багатьох років .

 

Наш багаторічний досвід і знання ми застосовуємо для захисту законних прав та інтересів наших Клієнтів як в судах, так і при веденні досудових переговорів.

 

Наш багаторічний досвід і знання ми застосовуємо для захисту законних прав та інтересів наших Клієнтів як в судах, так і при проведенні досудових переговорів.

 

«Довірте нам свої турботи» – це не тільки девіз нашої команди, але і пропозиція довірити нам вирішення важливих для Вас особистих і сімейних питань.

 

Будьте впевнені, – ми докладемо всіх зусиль для позитивного вирішення Ваших питань!

Принципы нашої роботи

візьмемося виконати тільки те доручення Клієнта, яке можемо виконати максимально в інтересах Клієнта

 

відповідальність та оперативність

 

прозоре і зрозуміле ціноутворення

 

конфіденційність

НАШІ ОЦІНКИ

Компетентность


Уровень доверия Клиентов


Приходят по рекомендациям


Процент отказов

Ваші інтереси будуть захищати виключно професійні Адвокати

адвокат київ

Володимир Власенко

Адвокат по сімейним
і спадковим справам

Володимир Володимирович спеціалізується на питаннях спадкового і сімейного права: поділ спільного майна подружжя, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав та інші питання в сфері сімейних відносин. Також Володимир Володимирович спецалізується на питаннях, що стосуються спадкових відносин.

advokat_kravchuk

Сергій Кравчук

Адвокат по сімейним справам

Сергій Миколайович спеціалізується на питаннях сімейного права: розлучення (розірвання шлюбу), аліменти, поділ спільно нажитого майна, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав та інші питання в сфері сімейних відносин.

t-25

Олена Медовець

Адвокат зі спадкових справ

Олена Петрівна спеціалізується на питаннях спадкового права

Як вибрати адвоката?

Напевно багато хто з Вас звертався до знайомих або просто на форуми з таким питанням: « порадьте адвоката в Києві».

 

Ми не будемо займатися саморекламою або вчити Вас «як правильно» вибрати адвоката.

 

Не важливо, Київ це чи Київська область, або будь-який інший регіон України, – критерії вибору залишаються однакові: позитивні відгуки про Адвокатів , а також значний досвід (стаж практики) саме в тій сфері, до якої відноситься Ваше питання.

 

Більш того, на наше переконання, – Вам потрібен Адвокат, якому Ви будете довіряти.

 

В іншому ж, – ми повністю погоджуємося з твердженнями сайту meget на цей рахунок:

Про адвокатську діяльність

При виборі адвоката, варто шукати фахівця вузького профілю, так як він більш досвідчений в сфері, яка Вас цікавить. В адвокатську контору слід звертатися в тому випадку, якщо Ваша справа зачіпає різні галузі і вимагає консультації адвокатів різних спеціалізацій.

 

У адвоката обов’язково повинна бути вища юридична освіта і, як мінімум два роки юридичної практики, отже, і ціни на послуги адвоката вище, ніж на послуги юристів, так як в середньому адвокати є більш кваліфікованими фахівцями.
 

Компетентний адвокат повинен відразу дати об’єктивну оцінку ймовірності успішного результату справи, а не обіцяти вам 100% успіху вирішення справи в суді, так як рішення в кінцевому підсумку приймає не він.