Розлучення онлайн – як розірвати шлюб в Україні online

В залежності від Вашої ситуації, online розлучення може бути або «через ЗАГС (РАЦС)», або «через суд» (у судовому порядку). Визначитися в якому порядку має відбуватися розірвання шлюбу у Вашому випадку, – допоможе наша консультація за цим посиланням (усі посилання у цій консультації відкриваються у новій вкладці). Якщо у вас немає неповнолітніх дітей та є взаємна…

вартість послуг «адвокат від А до Я»

Поділ спільного майна подружжя: вартість послуг адвоката, Київ

Раздел общего совместного имущества: на этой странице Вы сможете посмотреть варианты сотрудничества с «Адвокат от А до Я» по защите Ваших интересов, а также заказать нужную услугу. Доверьте нам свои заботы. «Адвокат от А до Я»

Розлучення в Україні: безкоштовна Консультація юриста (Київ)

На этой странице Вы найдете все консультации наших Адвокатов по теме «развод в Украине» (или «расторжение брака в Украине»). Не нашли, что искали, – воспользуйтесь поиском по сайту (строка поиска размещена с правой стороны внизу любой страницы сайта).

Дніпровський районий суд Києва

Адвокат, Дніпровський район, Київ: ціна і перелік послуг

Послуги судового Адвоката у Дніпровському районі м. Києва: від Консультацій до представництва інтересів у Дніпровському районному суді міста Києва «під ключ», тобто «від А до Я».

паспорт для виїзду за кордон

Як оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон дитині, яка не досягла 16 років, якщо місцезнаходження другого з батьків невідоме?

Для оформления ребенку, не достигшему 16-летнего возраста, паспорта гражданина Украины для выезда за границу, необходимо предоставить оригинал или заверенную в установленном порядке копию одного из следующих документов…

открытые базы данных

Відкриті (публічні) реєстри України

Многие государственные реестры стали открытыми, т.е. без обращения в государственные органы, имея только доступ в интернет и, в отдельных случаях, электронную цифровую подпись, – стало возможным получить интересующую вас информацию не выходя из дома.

Судовий Адвокат, Київ

На Вас подали до суду?
Ви збираєтеся подати до суду для відновлення порушеного права?
І у першому, і в другому випадку, Вам краще відразу ж звернутися до хорошого судового Адвоката: законодавством встановлені суворі правила розгляду справи у суді, а також суворі терміни для здійснення юридично значимих дій!
Наші судові Адвокати надають юридичні (адвокатські) послуги у Києві, Київській області, і в інших регіонах України при розгляді справ у судах усіх юрисдикцій і усіх інстанцій. Телефонуйте!

Судовий збір 2022, Україна

Судовий збір – це плата, що стягується на всій території України за подання на розгляд суду документів (заяв, скарг, клопотань тощо) і розгляд справ судами, а також за видачу судами процесуальних документів. Ця плата стягується в передбачених Законом випадках і в установленому Законом розмірі. Детальніше читайте в нашій Консультації.

Юридична консультація, Подільський район, Київ: ціна та перелік послуг

Опытные Адвокаты (юристы) «Адвокат от А до Я» предоставляют юридические консультации в Подольском районе города Киева: семейные, наследственные, жилищные, гражданские дела, дела об административных правонарушениях, административные споры, – это далеко не полный перечень отраслей права, в которых специализируются наши Адвокаты. Задайте свой вопрос Адвокату бесплатно!

Юридична консультація, Дарницький район, Київ: ціна та перелік послуг

Опытные Адвокаты (юристы) «Адвокат от А до Я» предоставляют юридические консультации в Дарницком районе города Киева: семейные, наследственные, жилищные, гражданские дела, дела об административных правонарушениях, административные споры, – это далеко не полный перечень отраслей права, в которых специализируются наши Адвокаты. Задайте свой вопрос Адвокату бесплатно!